NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
dzieci w aucie
Autor Wiadomość
elka456
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-10-15, 11:27   dzieci w aucie

W czym przewozicie swoje starsze pociechy. Szukam czegoś dzięki czemu na tye zmieściło by sie 3 dzieci. Macie jakies nowości?

REKLAMA

Wysłany: 2018-10-28, 12:41   

zuzia.gola
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-10-28, 12:41   

Mamy ten sam problem, to jest absurd niby auto 5 osobowe ale foteliki sie nie mieszczą. Myśleliśmy nad innym autem ale ceny sa kosmiczne. To jak mamy bezpiecznie przewozić dzieci?

cropka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-10-29, 21:19   

Pytanie w jakim wieku macie dzieci. Starsze można przewozić w tzw. poddupnikach (dużo gorsze rozwiązanie) lub w takich adapterach na pasy - Smart Kid Belt. To lepsze rozwiązanie, bardziej bezpieczne niż poddupniki. Do tego bardzo funkcjonalne.

piter
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-10-31, 21:14   

Racja, poddupniki, te podkładki to straszne rozwiązanie. My też od razu jak się dowiedzieliśmy o tym Smart Kid Belt to w to zainwestowaliśmy.

cropka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-11-06, 16:50   

piter napisał/a:
Racja, poddupniki, te podkładki to straszne rozwiązanie. My też od razu jak się dowiedzieliśmy o tym Smart Kid Belt to w to zainwestowaliśmy.

Dokładnie. Sporo sie naczytałam o tym pasie zanim kupiliśmy. Na YT można znaleźć fajne filmy z testów a np. na Wprost, Onet i chyba na AutoŚwiat są całkiem fajne artykuły opisujące ten produkt.

natka11
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-11-20, 19:33   

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta - kupić porządny fotelik samochodowy. Taki, który jest bardzo obszerny, stabilny, z atestami. Warto też wiedzieć, że zaleta jest pokretlo z przodu kolo nozek fotelika, wystarczy pokrecic i fotel rozklada sie do spania prawie na plasko. Na plus też są zagłówki, ktore mozna zwezac kiedy dziecko spi tak ze glowka mu nie lata na boki, oraz rozkladac kiedy dziecko nie spi. Sprawdźcie sobie te https://nodik.pl/foteliki-samochodowe-espiro-c-35,14.html , powinny was zainteresować.

Gaki
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-11-20, 21:01   

cropka napisał/a:
piter napisał/a:

Dokładnie. Sporo sie naczytałam o tym pasie zanim kupiliśmy. Na YT można znaleźć fajne filmy z testów a np. na Wprost, Onet i chyba na AutoŚwiat są całkiem fajne artykuły opisujące ten produkt.

Trafiłam na ten artykuł w http://www.auto-swiat.pl/...as-jazdy/cbhc0q i przyznaje, że artykuł do mnie przemóił i dokonałam zakupu tego urzadzenia. Sprawdza się znakomicie, a jego mały wymiar i lekkość sprawiają, że można zawsze go mieć przy sobie.

fiona45
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-11-29, 00:07   

U mnie bezpieczeństwo dzieci to pioritet. Czytałam ostatnio świetny artykuł na temat bezpieczeństwa w trasie http://www.oto-motoryzacj...stwo-na-drodze/ . czasem taka wiedza jest bardzo drogocenna i potrafi zapobiec wielu wypadkom i urazów, które sa możliwe nawet przy zachamowaniu gwałtownym.

jakustol
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-11-29, 14:39   

najbezpieczniejsze są foteliki, tzw podupniki są nicniewarte podczas wypadku, lepszy najtańszy fotelik niż podpunik lub nic :P

zuzia.gola
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-11-30, 12:42   

My od razu wywaliliśmy poddupniki jak tylko przeczytałam o Smart Kid Belt. Jak się wahacie to zajrzyjcie na YT, testy zderzeniowe was na pewno przekonają

Odpowiedz do tematu