NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
LifeInTheMafia - Super gra [.pl]
Autor Wiadomość
s.i.w.y
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3
Wysłany: 2011-04-30, 11:55   LifeInTheMafia - Super gra [.pl]


Lifeinthemafia.pl

W obskurnym autobusie zmierzam w stronę lepszego życia.
Minąłem już znak na którym napisana jest nazwa miasta – nie wiem jak się nazywa, bo nie zwróciłem uwagi… Żadna strata.
Mam tylko nadzieję, że ta podróż nie pójdzie na marne... Kierowca autobusu twierdzi że zbliżamy się do końca podróży, tak więc podnoszę się z fotela, po czym biorę walizkę w której znajduję się szczoteczka, po jednej sztuce ubrań i 10 tysięcy dolców, tak na dobry start… Autobus zatrzymuje się, a ja wychodzę z autobusu myśląc na co przeznaczyć forsę z walizy.
W końcu 10 kafli daje mi pewne perspektywy… Mijając ludzi słyszę o tym jak niebezpieczne i brutalne jest to miasto, nie przejmuje się jednak zbytnio tym… W końcu kto nie ryzykuje ten nie żyję… Muszę się poważnie zastanowić co mam robić dalej

***

Celem gry, najprościej mówiąc, jest stworzenie najlepiej działającej organizacji przestępczej.
Aby zaistnieć w świecie Life in THE MAFIA będziesz musiał zmierzyć się z wieloma przeciwieństwami. Rozpoczynasz grę tylko z 10 tysiącami $, które przeznaczysz na budowę pierwszego lokalu.
Z czasem będziesz mógł wybudować ich więcej i stworzyć prawdziwie mafijne imperium (Do wyboru jest kilka rodzajów lokalów). Buduj lokale i rekrutuj w nich gangsterów, którzy będą je ochraniać, lub atakować wrogie.
Uzbrajaj swoich ludzi w broń, od zwykłego kastetu, poprzez pistolety, aż po prawdziwie niszczycielskie karabiny i granaty. Stwórz własną organizacje mafijną lub dołącz do istniejącej. Graj w kasynie i wygrywaj fortunę. Kupuj pojazdy i wystawiaj je w wyścigach o forsę. Tylko od Ciebie zależy, czy będziesz czyimś podnóżkiem czy Ojcem Chrzestnym jednej z organizacji. Dołącz do nas, i stań się gangsterem!

***

Z życia wzięte. W grze jest na prawdę wiele możliwości. Jak pewnie zauważyliście, na początku nic nie mamy, jednak później kupujemy nowe lokale, bronie dla gangsterów, podbijamy obce biznesy, kupujemy sportowe auta i ścigamy się nimi, zdobywamy respekt. Ja aktualnie pnę się w górę w rankingu. Gra już ponad 300+ graczy, a więc, dołącz i Ty!



Tutaj podam nowości jakie dodaliśmy w ciągu miesiąca:

⌦ Dodano Listę Online.
⌦ Dodano Rangi.
⌦ Nowa kolorystyka gry.
⌦ Nowe możliwości z napadach
⌦ Utworzenie forum
⌦ Możliwość posiadania firm
⌦ Dodano atakowanie graczy
⌦ Dodano statystyki ataków
⌦ Dodano statystyki napadów
⌦ Informacje o zarobku z prostytutek
⌦ Możliwość wyboru ile trenować
⌦ Zwiększony limit w grach do 1 mln
⌦ Automat z jedzeniem, itp



PROSZĘ O OCENKĘ i zapraszam do gry. lifeinthemafia.pl


Forum: lifeinthemafia.pl/forum :=)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u