NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedaż domu notariusz
Autor Wiadomość
edytabud78
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-03-28, 20:08   Sprzedaż domu notariusz

Hej, mam pytanie. Chciałabym sprzedać dom, ale nie do końca wiem jak to wygląda ze strony prawnej. Nie chcę jedynie podpisać umowy z kupującym, tylko mieć pewność, że wszystko jest legalne, bezpieczne i nie sprawi mi problemów w przyszłości. Czy możecie polecić jakiegoś notariusza, który mi z tym pomoże?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 374
Wysłany: 2019-03-29, 14:17   

 
 
ryjka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Sie 2018
Posty: 374
Wysłany: 2019-03-29, 14:17   

No to w takiej sytuacji pomoże Ci na pewno doświadczony notariusz, przykładowo Pani Karolina Gajek jest genialna, przede wszystkim w takiej sytuacji musisz skompletować dokumenty, a notariusz sporządzi akt notarialny, to jest podstawa 🙂
 
 
edytabud78
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 3
Wysłany: 2019-04-05, 20:27   

ryjka napisał/a:
No to w takiej sytuacji pomoże Ci na pewno doświadczony notariusz, przykładowo Pani Karolina Gajek jest genialna, przede wszystkim w takiej sytuacji musisz skompletować dokumenty, a notariusz sporządzi akt notarialny, to jest podstawa 🙂

Trochę poszukałam i trafiłam na tego: http://www.kancelarianotarialna.gdynia.pl/ Znacie jeszcze innych?
 
 
paulinabb
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 223
Wysłany: 2019-07-08, 10:07   

Nie wiem z jakiego miejsca Polski jesteś ale jeśli mam coś polecić, to z własnego doświadczenia Notariusz Kraków. Też sprzedawałam dom i bardzo mi pomogli, nie byłam obeznana w temacie, a wyjaśnili wszystko. Pełen profesjonalizm :)
 
 
martell
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2020
Posty: 138
Wysłany: 2020-07-19, 00:01   

Fajny, sprawdzony notariusz z którego usług ja korzystałem niedawno to Sławomir Puczyłowski z kancelarii w Otwocku http://notariuszpuczylowski.pl/ Wizyta przebiega u niego szybko i sprawnie, notariusz wszystko dobrze tłumaczy, ogółem czeka was tam miła atmosfera i profesjonalizm plus rozsądna taksa.
 
 
Xaninn
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 2403
Wysłany: 2022-07-20, 12:28   

Jeśli poszukujecie dobrego notariusza z okolic trójmiasta , to polecam Wam bardzo dobrą kancelarię notarialną http://notariuszgdynia.pl/ . Można zaufać im w sprawach związanych z aktem notarialnym domu. Ja skorzystałam z ich usług i nie żałuję, ponieważ otrzymałam tam profesjonalną pomoc. Warto powierzyć im swoje sprawy. Uważam, że w niektórych sprawach powinniśmy zaufać profesjonalistom z doświadczeniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u