NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
sprawdzona przychodnia w Warszawie.
Autor Wiadomość
xumi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 33
Wysłany: 2020-08-19, 14:05   sprawdzona przychodnia w Warszawie.

Kochani, od kilku tygodni mieszkamy z rodziną w Warszawie ( na Mokotowie). Przyszedł czas na rozejrzenie się za przychodnią, gdzie moglibyśmy się leczyć w razie infekcji. fajnie gdyby był tam internista od pierwszego kontaktu ale też specjaliści. Nie pogardzę namiarem także na prywatne placówki :)
 
 
REKLAMA


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 245
Wysłany: 2020-08-24, 10:02   

 
 
fifika
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 245
Wysłany: 2020-08-24, 10:02   

chętnie podepnę się do tematu. Miałam wcześniej pakiet medyczny w firmie ale zmieniłam pracę i teraz muszę poszukać czegoś we własnym zakresie.
 
 
balbinka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 27
Wysłany: 2020-08-24, 11:04   

dziewczyny ja szczerze polecam przychodnię MediVita, na ulicy Rejtana 15. Wysoki standard obsługi pacjenta, cudowni i bardzo zaangażowani w swoją pracę lekarze. Ja trafiłam do nich pierwszy raz kilka miesięcy temu gdy szukałam lekarza medycyny pracy ( tu wszystkie formalności udało się załatwić w 1 dzień ).
 
 
xumi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 33
Wysłany: 2020-08-31, 12:15   

o bardzo dziękuje, chętnie poczytam o nich coś więcej :) lokalizacja dla mnie super, mieszkamy niedaleko :) a i widzę, ze mają też wielu specjalistów, nawet stomatologa :)
 
 
balbinka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 27
Wysłany: 2020-09-16, 11:58   

nie ma sprawy, trzeba sobie pomagać :) jak już będziesz po wizycie to daj znać jestem ciekawa Twoich wrażeń :)
 
 
xumi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 33
Wysłany: 2020-09-29, 14:03   

balbinka napisał/a:
nie ma sprawy, trzeba sobie pomagać :) jak już będziesz po wizycie to daj znać jestem ciekawa Twoich wrażeń :)


już po wszystkim :) zapomniałam napisać wcześniej bo miałam trochę spraw w pracy do ogarnięcia. Wizyta w MediVicie - marzenie! sprawnie, bez kolejek, z sympatycznym personelem. tak to ja się mogę leczyć :)
 
 
ken03
Mały Reklamiarz



Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2020-09-29, 17:37   

W takim razie też się tam wybiorę skoro tak polecacie.
 
 
balbinka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 27
Wysłany: 2020-10-21, 10:18   

xumi napisał/a:
balbinka napisał/a:
nie ma sprawy, trzeba sobie pomagać :) jak już będziesz po wizycie to daj znać jestem ciekawa Twoich wrażeń :)


już po wszystkim :) zapomniałam napisać wcześniej bo miałam trochę spraw w pracy do ogarnięcia. Wizyta w MediVicie - marzenie! sprawnie, bez kolejek, z sympatycznym personelem. tak to ja się mogę leczyć :)


no i super xumi, fajnie, ze jestes zadowolona. ja byłam ostatnio u stomatologa, musiałam co prawda poczekać na zewnatrz około 10-15 min ale personel dba o to by w srodku nie było tłumów, to się ceni w tych trudnych czasach. bezpieczeństwo to podstawa.
 
 
xumi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 33
Wysłany: 2020-10-29, 11:53   

balbinka napisał/a:
xumi napisał/a:
balbinka napisał/a:
nie ma sprawy, trzeba sobie pomagać :) jak już będziesz po wizycie to daj znać jestem ciekawa Twoich wrażeń :)


już po wszystkim :) zapomniałam napisać wcześniej bo miałam trochę spraw w pracy do ogarnięcia. Wizyta w MediVicie - marzenie! sprawnie, bez kolejek, z sympatycznym personelem. tak to ja się mogę leczyć :)


no i super xumi, fajnie, ze jestes zadowolona. ja byłam ostatnio u stomatologa, musiałam co prawda poczekać na zewnatrz około 10-15 min ale personel dba o to by w srodku nie było tłumów, to się ceni w tych trudnych czasach. bezpieczeństwo to podstawa.


dla mnie to też nie problem chwile zaczekac ale widac, z e ogólnie ludzie sie denerwują. trzeba tylko troche zrozumienia. ja wole poczekac ale byc bezpieczna w srodku niz ryzykowac w jakikolwiek sposob.
 
 
nikolas17
Mały Reklamiarz



Dołączył: 28 Paź 2020
Posty: 6
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2020-10-29, 14:26   

Niestety kolejki coraz bardziej się wydłużają, a jak widać nie będzie lepiej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u