NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Dentysta w Radomiu
Autor Wiadomość
Idka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 443
Wysłany: 2019-03-09, 11:06   Dentysta w Radomiu

Witajcie,
postanowiłam w tym roku zabrać się za swoje zęby. Żeby wyglądały tak, jak bym tego chciała, będę się musiała na pewno zdecydować na korony. Kojarzycie może jakiegoś dobrego dentystę z Radomia, do którego mogłabym się udać? Podobno na Kieleckiej 15 jest jakiś dobry dentystyczny gabinet Jasiński Piotr to stomatolog, który tam przyjmuje. Czy ktoś z Was miał do czynienia tym specjalistą? Warto Waszym zdaniem udać się właśnie do Niego? Kogo jeszcze moglibyście polecić w tych okolicach?
_________________
...
 
 
REKLAMA


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 46
Wysłany: 2019-07-27, 17:51   

 
 
Antoska55
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 46
Wysłany: 2019-07-27, 17:51   

Ja akurat nie z tych okolic więc nie pomogę zbytnio. Jednak mogę tu podrzucić namiar na firmę http://www.sklep.rokodent.com W tym miejscu będziecie mogli liczyć na profesjonalne, nowoczesne urządzenia i meble dentystyczne. Mają tu specjalistyczne materiały, piece, wtryskarki, drukarki i inne urządzenia dentystyczne
 
 
Nadia33
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Maj 2021
Posty: 9
Wysłany: 2021-05-29, 11:55   

Jeżeli szukasz dobrego dentysty to moim zdaniem powinieneś wybrać klinikę https://gleboccy.pl/ . Nie znam lepszego dentysty. Mega podejście do pacjentów nawet tych najmłodszych, fachowa wiedza, lata doświadczenia i super usługi. Leczę się tam z całą moją rodziną i nie narzekamy na stan swoich zębów czy jakieś dolegliwości.
 
 
marian2223232
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Cze 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-06-01, 16:38   

Warto chodzić do dobrego dentysty. Sam kilka tygodni temu byłem u bardzo dobrego dentysty.
_________________________________________________
www.malowaniedachy.pl - Malowanie dachów z blachy
 
 
stefan32
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Maj 2020
Posty: 41
Wysłany: 2021-06-02, 07:29   

Wczoraj zapisałem się do bardzo dobrego dentysty. Ten dentysta naprawdę jest bardzo dobry i na pewno bardzo dobrze zrobi mi moje zęby.
 
 
yesmin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 340
Wysłany: 2021-06-30, 07:22   

jeśli chodzi o Radom to nie pomogę ale gdyby ktoś szukał sprawdzonego stomatologa w Opolu to zdecydowanie polecam Ambasadę Uśmiechu http://ambasadausmiechu.pl/. Fajne miejsce dla całej rodziny. Sympatyczni i wyrozumiali lekarze, bezbolesne i skuteczne leczenie. Ceny nie są wysokie a terminy dość szybkie.
 
 
list
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Cze 2021
Posty: 4
Wysłany: 2021-06-30, 13:54   

taki dentysta to świetna opcja
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u