NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Uzaleznienie
Autor Wiadomość
Justyna01
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 319
Wysłany: 2019-10-24, 17:34   Uzaleznienie

Mój przyjaciel jest uzależniony od alkoholu postanowiłam mu pomóc znalazłam ośrodek w którym będzie mógł skorzystać z psychoterapii uzależnień , https://medox.org.pl/ , mam nadzieję , że przyjacielowi się uda wyjść z uzależnienia .
 
 
REKLAMA


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2019-10-25, 09:08   

 
 
venus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2019-10-25, 09:08   

Przyjaciel musi sam chcieć się leczyć.
 
 
magus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 14
Wysłany: 2019-10-25, 11:11   

Chęć osobista to oczywiście pierwszy krok, ale jednak nie bagatelizowałbym wsparcia zewnętrznego. Sam byłem uzależniony od palenia papierosów i myślę, że gdyby nie wsparcie (przez wsparcie rozumiem między innymi ciągłe "boże, ale ty śmierdzisz tymi fajkami ;)) otoczenia, to nie wiem, czy siłą samego tylko swojego samozaparcia dałbym radę rzucić ten nałóg.
 
 
Balbina
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 143
Wysłany: 2019-11-22, 18:51   

Przypuszczam, że sam i tak sobie nie poradzi i trzeba będzie go wspierać. Mało kto ma w sobie tyle siły, żeby mieć motywację, aby leczyć uzależnienie. Jeśli miałabym w takiej sytuacji wybierać, to postawiłabym na Ośrodek Uzależnień Nefo. To jedyna moim zdaniem placówka, która robi wszystko, aby każdą osobę wyciągnąć z nałogu. Stosują do tego celu bardzo ciekawe metody. Można nawet o tym poczytać na stronie.
 
 
majka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Maj 2018
Posty: 137
Wysłany: 2020-01-22, 10:01   

Niektórzy z Was to nawet nie mają pojęcia jak alkohol potrafi zniszczyć człowieka i całą rodzinę. Jestem nie pijącym alkoholikiem i długo okłamywałam siebie, że nad tym panuję. Dopiero jak spowodowałam wypadek po pijaku poszłam na leczenie. Znalazłam Ośrodek terapii Forest i byłam na leczeniu kilka tygodni. Do końca życia będę wdzięczna im za pomoc i wyjście z nałogu
 
 
Rometka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 176
Wysłany: 2020-01-31, 00:06   

To bardzo dobry wybór - klinika Medox oferuje skuteczne leczenie alkoholizmu czy odwyk narkotykowy. Pacjenci zachowują pełną anonimowość
 
 
gg83
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 939
Wysłany: 2020-03-04, 20:38   

A tutaj https://uzaleznienia-terapia.pl/grupa-nawrotowa/ już zaglądaliście? Nie tylko pomagają wyjść z nałogu, ale również pomagają po ponownym powrocie do picia alkoholu. Wiadomym bowiem jest, że nie każdy może sobie poradzić w różnych sytuacjach, ale jeśli będzie kontynuował terapię, to z pewnością uniknie ponownego uzależnienia.
 
 
deena
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 222
Wysłany: 2020-03-12, 10:12   

Czytałam właśnie, że Ośrodek terapii Forest jako jedyny w Polsce pozwala na leczenie par, albo i całych rodzin, zwłaszcza jeśli w rodzinie występuje jakiekolwiek twarde uzależnienie. Liczę, że moja mama w przyszłości też się zdecyduje na takie leczenie, a my wraz z nią. Sięga po alkohol już wiele lat.
 
 
ivana
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 514
Wysłany: 2020-03-12, 11:45   

Jeśli to są niegroźne uzależnienia typu jedzenie czekolady, to luzik. Gorzej jeśli w grę wchodzi alkohol i inne szkodliwe używki.
 
 
tomson
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Maj 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-05-26, 13:01   

Rometka napisał/a:
To bardzo dobry wybór - klinika Medox oferuje skuteczne leczenie alkoholizmu czy odwyk narkotykowy. Pacjenci zachowują pełną anonimowość


Najmniejsze znaczenie ma jaki ośrodek, ważne żeby podjąć działania. Wspominasz o Madoxie, pewnie pomógł. Ja polecam Forest- tam był mój teść. Ale to najważniejsze żeby zacząć działać! Ja wyszukałam ośrodek dla taty na Rankingu ośrodków Terapii i to najlepsze rozwiązanie. Nie bójcie się prosić o pomoć!
 
 
karol944
Mały Reklamiarz


Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-06-16, 10:41   

ostatnio na rankingu ośrodków pokazywało mi, że ośrodek forest jest najlepszy jeśli chodzi o leczenie alkoholizmu to może warto sprawdzić?
 
 
ja123
Mały Reklamiarz


Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-06-16, 11:19   

a czy ktoś z Was był albo słyszał o ośrodku terapii Wiosenna, niedaleko Krakowa? Chce tam wysłać męża, który ma duży problem z hazardem. Zależy mi naprawdę na dobrym ośrodku, a Wiosenna ma sporo pozytywnych opinii i jest niedaleko naszego zamieszkacie. https://osrodekwiosenna.pl/ Z góry dzięki za odp
 
 
marek123
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Lip 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-07-02, 11:50   

Widzę, że wszyscy polecają ośrodki terapii, ja szukam detoksu. Znalazłem tylko Detoks Fenix z taka bogata ofertą i doświadczeniem, ale mają ciągle zajęte miejsca. możecie coś polecić?
 
 
alexandria.koze
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Lip 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-02, 20:13   

W jaki sposób powiedzieć komuś o jego uzależnieniu?
 
 
ivana
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 514
Wysłany: 2020-07-03, 11:56   

A masz problem z powiedzeniem tego na głos? Może warto skontaktować się z jakimś psychologiem.
 
 
fercia
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 346
Wysłany: 2021-03-02, 20:57   

U nas w kraju bardzo dotkliwe jest uzależnienie od alkoholu. Wiele osób mocno się z tym skrywa i nawet otoczenie by nie pomyślało że jest jakiś problem. Dlatego trezba uważnie obserwować, w razie czego zaproponować pomoc. Na pewno odtrucie alkoholowe Mińsk Mazowiecki służy pomocą - tutaj znaleźć można profesjonalne terapie
 
 
juliap
Mały Reklamiarz


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 711
Wysłany: 2021-03-04, 09:28   

A co powiecie na takie rozwiązanie jak terapia uzależnień Marta Melka-Roszczyk: https://melka-roszczyk.pl/terapia-uzaleznien/ ? Wydaje mi się, że taką formą terapii uzależnień też warto się zainteresować.
 
 
glamour
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 774
Wysłany: 2021-03-04, 11:13   

Uzależnić można się od wielu rzeczy i za każdym razem będzie miało to zgubne skutki, a wyjście z nałogu jest trudne i wymagające.
 
 
bosco.carlotta
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2021-03-04, 12:42   

W jaki sposób pomóc takiej osobie, która nie zdaje sobie sprawy ze swojego problemu?
 
 
skunze
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-03-04, 13:56   

Niestety, takie uzależnienia są bardzo ciężkie i często trudno jest zmusić kogoś do leczenia.
 
 
Grucha94
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Wrz 2020
Posty: 617
Wysłany: 2021-03-21, 16:47   

Kwestią odpowiedzialności jest wybranie sie na terapię. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której świadoma osoba odrzuca pomoc. Przecież najrozsądniej byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i właśnie tam poszukać odpowiedniej pomocy psychologicznej. Warto mieć to na uwadze, bo to naprawdę ważna rzecz.
_________________
materiały promocyjne
 
 
budyniowa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Paź 2020
Posty: 269
Wysłany: 2021-03-26, 11:12   

Uważam, że w takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy psychologicznej. Poczytajcie więc, na czym polega terapia uzależnień: https://psycholog-ms.pl/terapia-uzaleznien/ . Im szybciej się na nią zdecydujecie, tym większe są szanse na jej powodzenie.
 
 
pawelka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 355
Wysłany: 2021-04-02, 18:04   

a próbowaliście udać się na terapie medycyną chińską? Podobno to bardzo dobra rzecz, z tego co się orientuje, taka rzecz jest możliwa w https://www.energiazycia.net.pl/ , nie jest to jakaś kosztowa terapia, a zdecydowanie wiele może zmienić.
 
 
denko
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Paź 2020
Posty: 432
Wysłany: 2021-04-09, 10:37   

Jeśli chcesz leczyć się od uzależnienia, to zapisz się na terapię do ośrodka https://www.osrodek-empatia.org/ są oni bardzo dobrzy w tym o robią i na pewno będą w stanie Ci pomóc.
 
 
julka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 206
Wysłany: 2021-04-20, 20:29   

Coraz więcej młodych ludzi zmaga się z alkoholizmem. Pomoc i wsparcie bliskich jest z pewnością nieodzownym elementem leczenia. Sam chory często nawet nie jest świadom, że wpadł w nałóg. Trzymam kciuki, aby Twojemu koledze udało się wygrać z uzależnieniem, a jeśli rozważacie opcję jaką jest wszywka alkoholowa to zachęcam zajrzeć na stronę Esperal Wrocław, gdzie znajdziecie szczegółowe informacje o sposobie leczenia, działaniu czy kosztach usługi.
 
 
asjczx
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Paź 2021
Posty: 3
Wysłany: 2021-10-27, 11:27   

Wydaje mi się, że każdy z nas ma kogoś w rodzinie uzależnionego od alkoholu. Niestety jest to problem generacyjny.
 
 
grammatik100
Mały Reklamiarz


Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 22
Wysłany: 2021-11-13, 09:29   

Powodzenia i wytrwałości dla Twojego kolegi. Leczenie tego nałogu nie jest łatwą sprawą. Oczywiście trzymam kciuki, żeby terapia pomogła, ale jeśli jednak coś poszłoby nie tak, pamiętaj jeszcze o takiej opcji jak zaszycie - https://esperalbydgoszcz.pl/esperal-wloclawek-grudziadz-inowroclaw/. Wszywka pomogła wielu osobom skończyć z piciem. Sam zabieg jest wyjątkowo szybki i bezbolesny. Wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i po wykonaniu zabiegu nie potrzeba dodatkowej hospitalizacji.
 
 
serduszko89
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 75
Wysłany: 2021-12-01, 18:35   

Jesli osoba uzalezniona jest zdecydowana na terapie to warto polecic jej dobry osrodek.Moj wujek byl w Wiśle w osrodku Tratwa i wyszedl z niego jako inny czlowiek. Wrecz odbil sie od dna
 
 
Ingfix
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Gru 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-12-07, 20:30   

Gracz wpada w stan radosnego podniecenia podczas gry i próbuje znaleźć wymówki i logiczne wytłumaczenia dla swojej niekontrolowanej rozgrywki. Gracz może również rozwinąć przesądne i magiczne myślenie. Stopniowo dryfuje coraz dalej i dalej w swój własny świat fantazji o wielkości i sukcesie. Człowiek wyobcowuje się z dotychczasowego kręgu społecznego i staje się coraz bardziej odizolowany. Stopniowo zmienia się również sposób myślenia. Hazard staje się głównym zajęciem w życiu, co prowadzi do fizycznego, duchowego i społecznego upadku w procesie rozwoju osobistego.
Hazardzista na stronie https://polskie-sloty.com/game-category/jednoreki-bandyta/ ma również zmniejszoną zdolność do kontrolowania impulsów, co oznacza, że nie może oprzeć się wewnętrznemu popędowi do gry, podobnie jak pacjent, który był leczony z uzależnienia od alkoholu, często nie jest w stanie oprzeć się chęci picia po opuszczeniu leczenia odwykowego, która może pojawić się ponownie w nieoczekiwany sposób. Pomimo wielu negatywnych skutków, pragnienie rozładowania stresu poprzez hazard staje się silniejsze.
 
 
rogow
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Wrz 2021
Posty: 128
Wysłany: 2022-01-03, 10:11   

Niestety największy problem z osobami dotkniętymi alkoholizmu jest taki, że one nie chcą się leczyć, ze swojej strony mogę polecić świetny poradnik na blogu medycznydetox jak zachęcić alkoholika do leczenia, na moim bracie te porady przyniosły pozytywny efekt, dzięki czemu zgodził się na terapię i od roku nie pije.
 
 
wandapanda
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Gru 2018
Posty: 206
Wysłany: 2022-01-07, 12:48   

Jeśli szukasz pomocy w rozwiązywaniu takich problemów to koniecznie sprawdź aplikację HH24, które oferuje wsparcie psychologiczne online. Poza tym pomagają oni również w w walce z uzależnieniami. Polecam i pozdrawiam!
 
 
hylia7044
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 219
Wysłany: 2022-03-11, 11:24   

Może leczenie alkoholizmu kraków będzie dla was odpowiednie? Sprawdźcie na ofertę kliniki i zapisujcie się do specjalisty bo to duży krok w walce z uzależnieniem. Moim zdaniem warto taki krok zrobić.
 
 
Ewelaa213
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 72
Wysłany: 2022-04-12, 10:34   

U mnie w rodzinie miałam osobę uzależnioną od alkoholu i wtedy zdecydowaliśmy się na wszycie esperal warszawa Jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie ponieważ jest to pomocne od 8-12 miesięcy. Jezeli chcecie uzyskać wiecej informacji to koniecznie zaglądnijcie na ich stronę.
 
 
manik999
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Gru 2021
Posty: 2233
Wysłany: 2022-07-07, 14:17   

Jak najbardziej mogę polecić wam https://medox.org.pl/ . Jest to bardzo dobry ośrodek, w którym pracują osoby z wielkim doświadczeniem także otrzymacie tutaj fachową pomoc
 
 
howe.ofelia
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lip 2022
Posty: 4
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2022-07-07, 14:46   

Sama już nie wiem jak pomóc mojemu tacie. Nie jest świadom swojego problemu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u