NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Domy drewniane
Autor Wiadomość
Gaki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Paź 2018
Posty: 157
Wysłany: 2018-11-20, 21:22   Domy drewniane

Poszukuje dobrego sprawdzonego wykonawcy domu drewnianego. Zamarzyłam by w takim zamieszkać lecz sama nie wiem jaki wybrać. Czy ktoś doradzi i podpowie z własnego doświadczenia czym kierować się przy wyborze i na co zwracać uwagę?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 9
Wysłany: 2018-11-22, 19:58   

 
 
cropka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 9
Wysłany: 2018-11-22, 19:58   

Szukasz kogoś, kto zbuduje dom typu szkieletowego czy z bala? Bo to jednak zupełnie inne technologie. No i pytanie czy masz już gotowy projekt czy dopiero szukasz.
 
 
NatSla
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-11-23, 15:04   

No właśnie wszystko zależy jaką technologię chcesz wybrać. Ja polecam dom z bala. Moim zdaniem lepsza to technologia i bardziej stabilna konstrukcja. I wydaje mi się, że też cieplejszy dom jest wtedy. No i klimat wnetrz nieporównywalny.
 
 
Janka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Lis 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-11-24, 18:09   

Poczytałam właśnie o domach z bala ,bo widziałam już takie domy,ale nie miałam pojęcia jak się je buduje.Z mężem planujemy budowę domu drewnianego, na działce odziedziczonej po dziadkach,ale to najwcześniej za dwa-trzy lata,bo na razie nie stać nas na taką inwestycje. taki dom z bala pasowałby idealnie w tamtym miejscu.Musze pogadać z mężem,żeby zorientował się więcej na temat domów tego typu
_________________
:)
 
 
cropka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 9
Wysłany: 2018-11-27, 20:55   

Janka napisał/a:
Poczytałam właśnie o domach z bala ,bo widziałam już takie domy,ale nie miałam pojęcia jak się je buduje.Z mężem planujemy budowę domu drewnianego, na działce odziedziczonej po dziadkach,ale to najwcześniej za dwa-trzy lata,bo na razie nie stać nas na taką inwestycje. taki dom z bala pasowałby idealnie w tamtym miejscu.Musze pogadać z mężem,żeby zorientował się więcej na temat domów tego typu

Zobaczcie sobie realizacje Natur Eko Dom. Bardzo fajnie to wygląda. U nich na stronie też możecie obejrzeć kilka projektów, które zostały specjalnie stworzone pod budownictwo z bala. Można sie dużo dowiedzieć. Ciekawostką na pewno będzie sposób ocieplenia.
 
 
fiona45
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 103
Wysłany: 2018-12-31, 18:19   

Wiele ciekawych domów, można wybudować z http://www.domyjuhas.pl . Domy szkieletowe sprawdzą się na pewno pod wieloma względami w mieszkaniu. Ciepłe, ładne i praktyczne. Domy takie mogą powstać już w 3 miesiące, dzięki temu są alternatywą na szybką przeprowadzkę.
 
 
NatSla
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 4
Wysłany: 2019-03-12, 16:18   

cropka napisał/a:
Janka napisał/a:
Poczytałam właśnie o domach z bala ,bo widziałam już takie domy,ale nie miałam pojęcia jak się je buduje.Z mężem planujemy budowę domu drewnianego, na działce odziedziczonej po dziadkach,ale to najwcześniej za dwa-trzy lata,bo na razie nie stać nas na taką inwestycje. taki dom z bala pasowałby idealnie w tamtym miejscu.Musze pogadać z mężem,żeby zorientował się więcej na temat domów tego typu

Zobaczcie sobie realizacje Natur Eko Dom. Bardzo fajnie to wygląda. U nich na stronie też możecie obejrzeć kilka projektów, które zostały specjalnie stworzone pod budownictwo z bala. Można sie dużo dowiedzieć. Ciekawostką na pewno będzie sposób ocieplenia.


Ale fajne maja realizacje. Bardzo mi się podobają. A sposób ocieplenia wełną drzewną jest ciekawy. Raczej mało spotykane rozwiązanie.
 
 
cropka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 9
Wysłany: 2019-04-29, 19:47   

NatSla napisał/a:
cropka napisał/a:
Zobaczcie sobie realizacje Natur Eko Dom. Bardzo fajnie to wygląda. U nich na stronie też możecie obejrzeć kilka projektów, które zostały specjalnie stworzone pod budownictwo z bala. Można sie dużo dowiedzieć. Ciekawostką na pewno będzie sposób ocieplenia.


Ale fajne maja realizacje. Bardzo mi się podobają. A sposób ocieplenia wełną drzewną jest ciekawy. Raczej mało spotykane rozwiązanie.


Nam też w oko wpadły ich domy z realizacji.Wyglądają całkiem fajnie. Najbardziej nam w oko wpadł ten dom z kamiennym kominem i dużymi przeszkleniami. Na pewno duży metraż i widać, ze nikt na jakości tam nie oszczędzał. Bardzo nowoczesna bryła. I jak widać Natur Eko Dom sobie poradził z taką inwestycją.
 
 
MirakaTelius
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Paź 2020
Posty: 70
Wysłany: 2020-11-26, 22:57   

Jak będziesz planować wnętrze w sowim domu, to warto pokusić się o przejrzenie super aranżacji na stronie https://www.galameble.com/strefa-inspiracji/. Później można bezpośrednio skontaktować się z projektantem, Ja ze współpracy z tą firmą byłam bardzo zadowolona.
 
 
Scoffield
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 572
Wysłany: 2024-01-04, 14:10   

Polecam zajrzeć też na https://www.domix.info.pl/, gdzie można znaleźć kontakt do firmy zajmującej się budową domów szkieletowych od wielu lat.
_________________
Domy szkieletowe Trzebinia
 
 
Pola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 573
Wysłany: 2024-01-07, 11:34   

W ostatnim czasie na popularności zyskały domy wykonane z drewna. Ich szybka budowa i atrakcyjny wygląd sprawiają, że nie odstają od tradycyjnych domów murowanych. Wszelkie usługi związane z budową domów drewnianych świadczy firma Skand House - więcej na https://skandhouse.pl/ .
 
 
manik999
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Gru 2021
Posty: 2173
Wysłany: 2024-01-12, 11:48   

Moim zdaniem bardzo dobrą ofertę posiada jednak https://newform.info/nasze-realizacje/domy-modulowe/ . Ogólnie obsługa posiada wielkie doświadczenie także usługi są tutaj świadczone na wysokim poziomie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u