NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Wolneodszkoly.pl-Sprawdź ile czasu zostało do ferii wakacji?
Autor Wiadomość
dombus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-11-20, 23:44   Wolneodszkoly.pl-Sprawdź ile czasu zostało do ferii wakacji?

Strona wolneodszkoly.pl działa na zasadzie kalkulatora odmierzającego czas do przysłowiowego czasu wolnego od szkoły. Każdy wchodzący na stronę użytkownik dowie się ile jeszcze pozostało czasu do danego mu czasu wolnego czy to do weekendu czy Bożego Narodzenia czy do wakacji. W natłoku spraw nie wiesz jaki dzień dziś mamy czy może chciałbyś się dowiedzieć ile dokładnie czasu pozostało do świąt Bożego narodzenia? Wchodząc na naszą stronę dowiesz się wszystkiego, ile dokładnie pozostało do upragnionego weekendu czy wakacji.
www.Wolneodszkoly.pl
_________________
www.wolneodszkoly.pl <Odliczamy do Wolnego!
 
 
REKLAMA


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1015
Wysłany: 2023-03-31, 19:58   

 
 
walutek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1015
Wysłany: 2023-03-31, 19:58   

Są to na pewno bardzo ważne sprawy ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że także bardzo ważną opcją jest to aby mieć wiedzę w jakim wieku wysłać dzieci na wakacje. Na pewno bardzo fajnie o tym napisano w https://kobietanaczasie.pl/w-jakim-wieku-wyslac-dziecko-na-kolonie/ i ja jestem zdania, że zdecydowanie takie sprawy po prostu dobrze jest znać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u