NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Blog z moja najnowszą powieścią fantasy o wampirach
Autor Wiadomość
Prithika
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-11-02, 12:09   Blog z moja najnowszą powieścią fantasy o wampirach

KU WIECZNOŚCI - zapraszam na mojego bloga, gdzie w odcinkach prezentuję moja nowa powieść:

Jeśli istnieje wieczna miłość, to jakim człowiekiem trzeba być aby ją odnaleźć? A może nie trzeba być człowiekiem? Poprzez stulecia, poprzez kolejne wcielenia możesz poznać miłość istoty, dla której nie ma miejsca na tym świecie. Wampira, który pragnie odnaleźć swoje człowieczeństwo. W kolejnych odcinkach poznasz historię Rodericka XVII wiecznego wampira i Elizabeth dziewczyny żyjącej w XIX wieku. Będziesz towarzyszył im podczas niezwykłej podróży ku wieczności. Czy ta miłość ma szansę aby przetrwać? Czy Roderick ma siłę aby zatrzymać ukochaną przy sobie na zawsze? Jaką cenę zapłacą za szczęście?


www.pisanedlasiebie.blog.onet.pl
_________________
www.pisanedlasiebie.blog.onet.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u