NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomniki nagrobne
Autor Wiadomość
Idka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 443
Wysłany: 2018-08-11, 18:11   Pomniki nagrobne

Witam,
jeśli szukalibyście firmy, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości pomników nagrobnych z kamieni naturalnych, takich jak na przykład granit czy tez marmur, to polecam zapoznać się z ofertą firmy thust.pl. Maja oni w ofercie nie tylko pomniki tradycyjne, ale również nagrobki dziecięce, ekskluzywne cy też urnowe. Działają na rynku już od wielu pokoleń, więc można mieć do nich pełne zaufanie ;)
_________________
...
 
 
REKLAMA


Dołączył: 08 Lut 2020
Posty: 4
Wysłany: 2020-02-08, 10:15   

 
 
enoch50
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Lut 2020
Posty: 4
Wysłany: 2020-02-08, 10:15   

Bardzo chciałbym postawić nagrobek, ale nie wiem, na jakie elementy zwracać uwagę podczas jego wyboru? Proszę Was wszystkich o wsparcie, bo już długo się zastanawiam. Poszukiwania internetowe odpowiedniego wykonawcy zaprowadziły mnie do strony https://nagrobki.pro/ Co sądzicie na temat tej firmy, czy warto im zaufać?
 
 
martell
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2020
Posty: 138
Wysłany: 2020-09-24, 14:57   

Jeśli chodzi o produkcję i montaż nagrobków to w Węgorzewie sprawdzi się wam firma Kamieniarstwo Żebrowscy http://nagrobki-wegorzewo.pl/ To solidny zakład kamieniarski, my jesteśmy z ich usług w 100 % zadowoleni, wykonali piękny pomnik z zielonego granitu, wygląda bardzo elegancko.
 
 
tmccullough
Mały Reklamiarz



Dołączył: 15 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2020-11-15, 14:18   

Może mi pomożecie. Poszukuję firmy, która zajmuje się kamieniarstwem w Szczecinie. Minęło już trochę czasu od pogrzebu i nastał czas, by postawić pomnik nagrobkowy. Kilka razy przewinęła mi się ta oferta - https://nagrobki.info.pl/ Ich cennik wygląda całkiem korzystnie, a muszę przyznać, że cena ma dla mnie duże znaczenie. Co sądzicie o ich ofercie?
 
 
Kamilos77
Mały Reklamiarz


Dołączył: 11 Mar 2021
Posty: 47
Wysłany: 2021-03-11, 15:17   

Najlepsze nagrobki poznań robią kamieniarze, których praca jest również ich pasją :-> Poza tym, uważam, że ważne też jest podejście firmy do sytuacji w jakiej znajdują się zazwyczaj osoby wybierające nagrobki. Empatia pracowników jest dla mnie bardzo ważna.
 
 
Arek08543
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 1
Wysłany: 2022-02-08, 10:49   

Mnie interesują nagrobki Poznań ale nie wiem kto z tego miasta robi porządne nagrobki. Jak już wspomniałeś o kamieniarzu z Poznania to może dasz na niego namiar? Nie za bardzo wiem gdzie szukać kogoś doświadczonego.
 
 
Catch
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 4
Wysłany: 2022-02-08, 19:36   

Niektóre są przekombinowane
 
 
muminek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 500
Wysłany: 2023-04-18, 17:20   

Jeżeli interesują was nagrobki pojedyncze, to widziałam, że między innymi ta firma https://www.nagrobkiedist...bki-pojedyncze/ oferuje tego typu usługi. Najlepiej będzie osobiście się z nimi skontaktować, a wtedy przedstawiam wam więcej szczegółów. Dajcie znać, co na ich temat sądzicie
 
 
animania
Mały Reklamiarz


Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 103
Wysłany: 2023-12-15, 09:05   

jaki materiał jest najlepszy na nagrobki - granit, marmur, konglomerat, a może lastryko? mając na mysli najlepszy mam na myśli taki który nawet po latach będzie się świetnie prezentował i nie będzie na nim widać uszkodzeń
 
 
adam2233s
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Gru 2023
Posty: 1
Wysłany: 2023-12-15, 20:10   

Pewnie dużo osób tutaj wejdzie. Sam pewnie mojemu znajomemu powiem o tym wątku.
_______________________________________________
doradztwo IT
 
 
witting.adam
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Gru 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-12-15, 21:16   

Ile takie pomniki kosztują?
 
 
bonik
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Lip 2021
Posty: 508
Wysłany: 2024-01-02, 13:14   

Jeśli szukasz kompetentnych usług w zakresie pomników nagrobkowych, zachęcam do zapoznania się z ofertą https://mementis.com.pl/ Jest to katalog najlepszych domów pogrzebowych, który gwarantuje profesjonalizm i dbałość o każdy detal. Dzięki ich zaangażowaniu możesz być pewien, że pożegnanie bliskiej osoby będzie upamiętnione w godny sposób.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u