NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Dobre miejsce na poprawiny.
Autor Wiadomość
Crystal89
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Maj 2018
Posty: 691
Wysłany: 2018-08-06, 18:37   Dobre miejsce na poprawiny.

Hejka moi drodzy
i zbliża się ten ogromny dzień, gdzie stanę na ślubnym kobiercu... Ogólnie rzecz biorąc wesele mamy duże, bo na niecałe 200 osób. No, ale nie szło inaczej mamy sporą rodzinę i przyjaciół. Natomiast planujemy zorganizować dzień po, poprawiny i chcemy, żeby były naprawdę małe. Tylko kilka najbliższych nam osób. Myślimy, gdzie warto byłoby zorganizować je. Może macie jakieś propozycje. Wiele dobrego słyszałam o restauracji Bubbles. Co o niej myślicie?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 12 Maj 2018
Posty: 137
Wysłany: 2018-08-20, 10:13   

 
 
majka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Maj 2018
Posty: 137
Wysłany: 2018-08-20, 10:13   

No wesele to nie jest mały wydatek,dużo też zależy jaką salę wynajmujemy itd. Ja widziałam ładna salę weselną http://www.trzyroze.pl/wesela .Wyjątkowo spodobała mi się też lokalizacja - w otoczeniu terenów zielonych, gdzie goście weselni mogą odpocząć. Fajne miejsce , cisza i spokój. Bardzo miło wspominam tam pobyt i wesele na które byłam zaproszona w czerwcu.
 
 
Łucja3
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 1036
Wysłany: 2018-10-04, 16:14   

Napiszcie proszę jakie znacie atrakcje na tego typu imprezy. Ja na ten przykład spotkałam sie z czymś takim jak fotobudka https://www.mimofoto.pl/ To taka zabawna sprawa, gdzie mozna wejść wraz ze znajomymi i zrobic sobie zdjęcie. Śmieszne zdjęcie, bo mozna sie przy tym przebierać w róznorakie kapelusze, okulary etc. Co o tym myslicie?
 
 
edith1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 796
Wysłany: 2018-12-08, 12:06   

A czy nie lepiej zorganizować poprawiny w tym samym miejscu co wesele? Zazwyczaj właśnie tak się robi :) Rzuć okiem na noclegi oświęcim, oni tam mają dużą salę weselną, restaurację i wszystko na miejscu. Mi bardzo podoba się taka lokalizacja na organizację wesela.
 
 
piter
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 455
Wysłany: 2018-12-29, 08:48   

My byliśmy teraz na weselu, też dość sporym i było organizowane w tej sali - http://krzewirog.pl/ I tak samo poprawiny. Super to wyszło, ja się naprawdę dawno tak nie wybawiłem, a jedzenie pyszne. Chyba nie warto zmieniać sali na poprawiny
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u