NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Pizza
Autor Wiadomość
edith1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 796
Wysłany: 2018-07-30, 15:25   Pizza

A ja bardzo lubie pizze typowo amerykańską. Na grubym cieście i z dużą ilością składników. Na szczęście taką dostanę w Party Pizza we Wrocławiu. A co do składników to wszystko zalezy od dnia, tam wiem że dadzą mi ich dużą ilość.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-08-21, 21:34   

 
 
sceptyk
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-08-21, 21:34   

W Ameryce właśnie można zjeść bardzo włoską pizzę dzięki emigrantom
 
 
morrtini
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-08-23, 17:22   

Ja bardzo lubię pizze z owocami morza
 
 
zoya33
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-08-23, 22:06   pizza

Witam. U mnie wszystko zależy od dnia - raz lubię pizze na grubym cieście, a czasami wręcz przeciwnie - na cienkim. Ale w jednym i drugim przypadku - z dużą ilością składników.

_________
Kod:
[url=https://szorowarki.pl/pl/c/Szorowarki-uzywane/9]używane szorowarki[/url]
 
 
grzegorz442
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Sty 2019
Posty: 19
Wysłany: 2019-03-29, 11:26   

Ja również mam co prawda swoje ulubione preferencje (na przykład zdecydowanie lubię grube ciasto, dużo oliwek i rukoli itd.), to jednak generalnie lubię sobie urozmaicać smaki :). Zatem za każdym razem staram się zamawiać nieco odmienną pizzę, by odkrywać nowe kombinacje smaków i przekonywać się, co mi pasuje, a co nie do końca. Ale jeżeli chodzi o pizzerie, do których chodzę, to już jestem bardzo wybredny. Zależy mi na tym, żeby pizza była porządnej jakości, by panowała tam pasująca mi, przyjemna atmosfera, no i żeby ceny były rozsądne. Kierując się tymi kryteriami wyłoniłem zwycięzcę spośród wszystkich lokali, do których zachodzę, a okazał się nim być ten: https://www.pizzadominium...w-rynek-glowny, który należy do sieci pizzerii Dominium. Polecam sobie zajrzeć do nich, ich lokale są w wielu miastach. Mają naprawdę przepyszne pizze, a co więcej – obszerną ich ofertę, co mnie tym bardziej cieszy biorąc pod uwagę moje zamiłowanie do testowania nowych smaków :).
 
 
jagodka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 6
Wysłany: 2019-05-05, 10:48   

Uwielbiam pizzę i bardzo często robię ją w domu. A już na imprezy to obowiązkowo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u