NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła podstawowa
Autor Wiadomość
website
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-01-10, 16:31   Szkoła podstawowa

Zastanawiacie się do jakiej szkoły najlepiej posłać swoje dziecko? Myślicie o zwykłej szkole czy niepublicznej? Mają one dobre opinie i dziecko może się dobrze w nich rozwijać. Szkoła Podstawowa im Wiktorii Wiedeńskiej w Warszawie na Wilanowie ma dobrych nauczycieli i świetnie wyposażone klasy. Zdecydowalibyście się na posłanie dziecka właśnie do takiej szkoły?

REKLAMA

Wysłany: 2018-01-19, 14:03   

Promise
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-01-19, 14:03   

Zależy jakie masz podejście, do szkół prywatnych chodzą często bardzo zepsute dzieci.

Jamelka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-01-28, 10:48   

hahah zepsute dzieci? A skąd takie się biorą? Czy t nie aby wina dorosłych i ich wychowania? Szkoła nie ma za bardzo pola do popisu, jeśli rodzice mają takie a nie inne podejście.

amelka12
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-06-15, 14:50   

Moja córka idzie w tym roku do pierwszej klasy podstawowej i zastanawiam się czy kupić podręczniki używane czy może skorzystać z tej oferty http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Tutaj są podręczniki nowe i w bardzo korzystnej ofercie cenowej.

zibilol
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-07-11, 20:39   

Ja długo wybierałem podstawówkę dla mojej Zosi. Ostatecznie zdeecydowaliśmy się prywatną placówkę Te Vizji na Ochocie w Warszawie. Nie załuję tej decyzji bo widzę jak bardzo podciągneła się np w matemtyce w ostatnim roku, wcześniej bywały z tym problemy. poza tym klasy są kameralne, nauczyciele poza standardowym nauczaniem, biorą też czynny udział w wychowywaniu podopiecznych.

Antoska55
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-07-27, 10:16   

Chyba jeden z gorszych etapów w wychowaniu dzieci, no jeszcze może przeszkole i wcześniejsze etapy były dla mnie wielką zagadką. Nie wiedziałam jaką stategie przybrać, a jak coś wybierałam to i tak wymiękałam z czasem :D Na stronie https://psychoterapiacotam.pl/jak-wychowac-dziecko-jak-mowic-aby-sie-nas-sluchaly/ fajnie opisali jak podejść do dziecka tak żeby nas słuchało. Może i wam się to przyda

lulu99
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-08-05, 10:33   

Jeżeli chodzi o szkołę podstawową to zapewne szukacie dla swoich pociech aktualnie wyprawki szkolnej, jeżeli chcecie znaleźć najlepsze artykuły w dobrych cenach to polecam wam szukać na ceneo. pl np. Zobacz ranking modnych plecaków szkolnych na Ceneo.pl Takie plecaki nie są wcale drogie a wyglądaja zjawiskowo, na pewno będą się podobać waszym pociechom.

Boomer
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-08-12, 14:48   

Jakbyście szukali bucików, zerknijcie tutaj - Renbut
To najlepsza marka

filipinka888
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-10-19, 08:02   

Mi polecono dla dzieci szkołę podstawową w Warszawie Te Vizja. Dzieciom bardzo się tam podoba, codziennie chodzą tam z miłą przyjemnością. Nauczanie jest tam dopasowane do wieku dzieci. Mają wiele dodatkowych zajęć, dwa języki obce i wiele ciekawych konkursów. Osiągnięcia różnego rodzaju mobilizują dzieci do dalszej nauki.

aga59
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-10-23, 10:01   

Ja zapisałam swoje dziecko do szkoła prywatna Gdańsk. Najpierw chodził do przedszkola, teraz do podstawówki w jednym miejscu nie musiałam szukać innej szkoły po przedszkolu. Małe klasy, codzienne wsparcie logopedów i pedagogów to jedne z największych atutów.

Odpowiedz do tematu