NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie autko
Autor Wiadomość
Justyna01
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 319
Wysłany: 2018-02-09, 02:48   Jakie autko

Witam, nie byłam pewna gdzie mogę wrzucic to pytanie ale mam nadzieje ze pomozecie. Mianowicie mysle nad kupnem samochodu, potrzebuje takie w miare tanie ale porzadne. Jakieś propozycje, może peugeot? Z góry dziękuję za odpowiedź
 
 
REKLAMA


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 118
Wysłany: 2018-02-21, 22:17   

 
 
chiacynt
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 118
Wysłany: 2018-02-21, 22:17   

to na myśl przychodzi mi tylko peugeot jeśli nie chcesz wydawać wielkich pieniędzy a auto ma być porządne i z klasą. Ciocia ostatnio podjechała do mnie modelem 308 od nich, bo mówiła że zaproponowali jej taką cenę za takie auto że byłaby głupia gdyby się na niego nie zdecydowała
 
 
piter
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 455
Wysłany: 2018-05-24, 09:17   

Ja jestem fanem mazdy, swoją nową tez kupiłem niedawno w salonie Klimczak w Częstochowie. Może o takim autku pomyśl? one są naprawdę świetne, dobrej jakości japońskie silniki. Nie wiem czy słyszałeś ale filozofią marki jest hasło „zoom-zoom”, które towarzyszy firmie od 2002 roku, nawiązujące do przyjemności z jazdy. :)
 
 
julka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 205
Wysłany: 2024-03-11, 21:04   

A ile planujesz wydać na nowe auto? A i druga kwestia - jak już szukasz mechanika, to dobrze przy okazji zadbać o temat mechanika, bo znalezienie dobrego może potrwać. Wiem, to z własnego doświadczenia. Na całe szczęście po długich poszukiwaniach trafiłem na aldę - https://aldamotorsport.pl/porsche-opole/ . Nie mogę na nich złego słowa powiedzieć. Auto rzadko się psuje, dobrze mi się nim jeździ, więc czego chcieć więcej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u