NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Depilacja laserowa
Autor Wiadomość
Kawka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-05-01, 16:54   Depilacja laserowa

Gdzie w Lesznie można zrobić (ale profesjonalnie) depilację laserową?

REKLAMA

Wysłany: 2018-05-02, 14:53   

Jamelka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-05-02, 14:53   

Zaczęła się wiosna, więc to najlepszy czas na depilację laserową, która według mnie jest najskuteczniejsza i najtrwalsza.
Po zabiegu depilacji laserowej przez jakiś czas nie należy wychodzić na słońce, bo skóra jest bardzo wrażliwa,
ale o tym wszystkim na pewno poinformuje Cię kosmetolog. Tu namiary na Leszno: http://www.skinlogica.pl/ , gdzie gwarantują doskonały efekt.
Wiosna to dobry moment na taka depilację, więc wstrzeliłaś się idealnie z czasem, tylko zacznij od razu, żeby latem cieszyć się już słońcem bez skrępowania.

majka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-05-30, 14:32   

Heh tak się zastanawiam czy skusiła bym się na depilację laserową, mimo że słyszałam tyle pozytywnych opinii o takiej depilacji. Jak na razie chodzę na depilację woskiem do ulubionego salony Body Bar https://www.bodybar.com.pl/ i jestem zadowolona. Lubię zadbać o ciałko tym bardziej jeśli chodzi o bikini a wiem że tam zajmą się tym dokładnie ;) czasem też skorzystam z okazji i zrobię sobie u nich paznokcie hybrydowe.

Odpowiedz do tematu