NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Licówki
Autor Wiadomość
zuzia.gola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1220
Wysłany: 2017-11-24, 19:24   Licówki

Czy ktoś z Was zakładał licówki? Jeśli już się na nie zdecydujemy są potem jakieś ograniczenia? Powiem szczerze, że marzą mi się takie równe, ładne i białe zęby... Chciałabym jednak poznać opinie kogoś, kto takie licówki posiada. Warto?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1187
Wysłany: 2017-11-26, 16:24   

 
 
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1187
Wysłany: 2017-11-26, 16:24   

Chyba każdy z nas chciałby mieć piękny uśmiech. Ja również bo uważam, że zęby są naszą wizytówką. Najlepiej poczytać trochę w sieci o licówkach, znajdziesz tam na pewno dużo informacji na ten temat.
 
 
zuzia.gola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1220
Wysłany: 2017-11-28, 18:24   

Raczej się zdecyduję na te licówki. Ładne zęby to dla mnie podstawa więc muszę coś z tym zrobić. Teraz tylko muszę znaleźć jakiegoś dobrego specjalistę, który niczego nie zepsuje... Może mogłabyś kogoś polecić w tej kwestii?
 
 
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1187
Wysłany: 2017-11-29, 22:22   

Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić licowki-porcelanowe.pl . Świetni specjaliści z doświadczeniem i wiedzą. Znają się na tym co robią i robią to naprawdę dobrze. Wystarczy tylko poczytać sobie w sieci opinie o nich, mówią same za siebie.
 
 
Pola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 591
Wysłany: 2018-09-22, 16:46   

Hejka,
a gdzie potrzebujesz tego specjalisty? Ja mieszkam w Krakowie, to moge polecic kogos stad. Beata Świątkowska - znakomita specjalistka, ktora prowadzi swoj wlasny gabinet dentystyczny w Krakowie. Jezeli chodzi o temat stomatologia estetyczna kraków to wg mnie - nie ma lepszej w tej okolicy. Moja mama miala robione u niej licowki - juz jest rok po zabiegu - nadal wszystko ok. A ja do niej chodze na przeglady + ewentualne drobne leczenie ubytkow.
 
 
leonard32
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 278
Wysłany: 2018-10-05, 16:35   

Ja mam licówki od dwóch miesięcy i nie ma żadnej różnicy z naturalnymi. Wiadomo są bardziej równe i białe ale są tak świetnie wykonane, że nikt nie podejrzewa, że to licówki. Zawdzięczam ten efekt gabinetowi protetycznemu http://www.konin-protetyka.pl, który poleciła mi przyjaciółka. Muszę kupić jej dobre wino za to. Słyszałam kiedyś o przypadku kiedy kobiecie napuchły dziąsła i licówki odpadły bo miała źle dobrane i z najtańszego materiału to było gdzieś w stolicy. Wolałam iść do sprawdzonego gabinetu by mieć pewność, że nie wyrzucam pieniędzy w błoto.
 
 
glamour
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 774
Wysłany: 2018-10-09, 11:38   

Z tym powinno się iść do dobrego gabinetu stomatologicznego.
 
 
balbinka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 27
Wysłany: 2018-10-30, 12:13   

Każdy z nas marzy o pięknym i białym uśmiechu i właśnie w tym pomagają licówki. Bo licówka jest to cienka warstwa porcelany którą przykleja się na zęba cementem w celu poprawy jego kształtu i koloru. Pamiętaj o tym że należy je wykonać u sprawdzonego stomatologa w moim przypadku był to gabinet http://www.westdent.pl/st...otetyka/licowki z usług którego korzystam już od dawna.
 
 
Kawka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 75
Wysłany: 2019-03-11, 21:41   

Ja całkiem niedawno robiłam sobie porządek z zębami, teraz rozważam zabiegi medycyny estetycznej. Jeśli już robić takie zabiegi to warto w komplecie, żeby efekt był naprawdę widoczny. Zastanawiam się nad tą kliniką w Sopocie: https://blikpol.pl/medycyna-estetyczna , bo słyszałam same pozytywne opinie o ich usługach. Macie jakieś sugestie co do zabiegów na twarz? Na które warto się skusić?
 
 
edith1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 796
Wysłany: 2019-03-26, 10:17   

Ja słyszałam, że implanty zębowe to naprawdę dobre rozwiązanie i sama się zastanawiam nad ich założeniem. Widziałam, że takie zabiegi wykonują w https://adpclinic.pl/ w Lublinie. Koleżanka polecała mi to miejsce bo sama też robiła u nich implanty i była bardzo zadowolona z obsługi.
 
 
oska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 27
Wysłany: 2019-06-16, 18:04   

glamour napisał/a:
Z tym powinno się iść do dobrego gabinetu stomatologicznego.

Dokładnie, zgadzam się! Tylko w dobrym gabinecie stomatologicznym doradzą ci co i jak, oglądną zęby i powiedzą czy możesz zrobić licówki oraz jak to mniej więcej wygląda. Ty, póki co, możesz jedynie poczytać na https://www.listerine.pl/...azliwosci-zebow co nieco o nadwrażliwości zębów i sprawdzić czy jakieś objawy nie występują u ciebie? Bo podjerzewam że mogą cię o to pytać podczas wizyty
 
 
natka11
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 766
Wysłany: 2022-11-27, 12:45   

To prawda, jeśli myślicie o licówkach to bardzo ważne jest to aby wybrać sprawdzony i doświadczony gabinet, gdzie efekty po prostu was usatysfakcjonuje. Dobre opinie slyszałam na temat https://ochotanausmiech.pl/licowki/ także warto zapoznać się z ich ofertą.
 
 
kitka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 379
Wysłany: 2023-01-23, 10:52   

też myślę o licówkach, ale takich cyfrowych, opisanych tu https://www.fabdent.pl/us...etyka-cyfrowa/. Czy ktoś z Was miał już okazję robić je w tej warszawskiej klinice Fabdent ?
 
 
federico.herzog
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Paszowice
Wysłany: 2023-01-23, 12:22   

Ile trwa zakładanie takich licówek?
 
 
prosacco.shanel
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Sty 2023
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-01-23, 15:10   

Czy zakładanie licówek jest bolesne? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
 
 
Łucja3
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 1049
Wysłany: 2023-01-24, 17:27   

Marzą mi się licówki, a na tym na jednej górnej trójce biżuteria dentystyczna kryształy. Widziałam taką cudowną i subtelną biżuterię na stronie Twinkles. Wybór jest ogromny, trudno się zdecydować, ale chyba najbardziej podoba mi się kryształ Aleksander, ma przepiękny koloryt. Co ważne biżuteria nie jest droga i można ją dowolnie zmieniać, trzeba to tylko wykonać w gabinecie stomatologicznym.
 
 
estel00
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Kwi 2024
Posty: 1
Skąd: Rabka-Zdrój
Wysłany: 2024-04-15, 11:58   

Licówki z tego, co wiem mogą być stosowane do pokrycia pęknięć, złamań lub innych uszkodzeń zębów, zapewniając ochronę i poprawiając wygląd uśmiechu. Co więcej, jeśli zęby są silnie przebarwione lub zżółknięte, np. z powodu palenia papierosów, spożywania kawy, herbaty lub innych czynników, licówki mogą być używane do zakrycia przebarwień i przywrócenia białego uśmiechu. A wy z jakiego powodu rozważacie założenie licówek lub dlaczego się na nie zdecydowaliście?
_________________
Czym są licówki i jak się je zakłada?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u