NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak dbacie o higienę swoich zwierząt
Autor Wiadomość
Justyna01
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 319
Wysłany: 2017-11-09, 19:14   Jak dbacie o higienę swoich zwierząt

Dbacie jakoś szczególnie o higienę Waszych pupili? Ogólnie to wiem ,że np kotki i pieski potrafią o siebie zadbać ale akurat moja suczka jak wychodzi na zewnątrz to co jakiś czas wdepnie w jakąś kałuże, błoto i trzeba robić kąpiel. Staram się to robić raz w miesiącu takim szamponem dermokosmetycznym , który jest przyjazny jego skórze- to jest Puppy Shampoo od Vetexpert. Widzę ,że po takich kąpielach sierść jest gładka i fajnie się rozczesuje.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-11-10, 13:18   

 
 
Starnet
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Lis 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-11-10, 13:18   

Ja mam kota, który często sam dba o swoją higienę :) Gdy na prawdę mu coś doskwiera, to wtedy zabieram go do weterynarza. Poza tym daję też mu jak najlepszej jakości jedzenie.
 
 
dezynsekcja
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 367
Skąd: Tczew
Wysłany: 2018-01-05, 00:42   

Również mam kota o którego specjalnie dbać nie trzeba, jedynie wyczesać czasem.

Olejek naturalny do ciała
_________________
Forum cukierniczo-kulinarne
Ekspresowe lajki
Spętanie miłosne magia ceremonialna
panele premium floor
 
 
Kipiec
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 4
Wysłany: 2018-01-09, 17:49   

Mój kot też sam dba o swoją higienę. Czasem jeździmy do weterynarza na przycinanie pazurków (jak są już dość duże). Poza tym kupuję mu też specjalną karmę odkłaczającą.
 
 
shany51
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2021-05-26, 19:25   

Przede wszystkim warto wybrać odpowiedni szampon dla psa. Zazwyczaj zamawiam go z tego taniego sklepu zoologicznego https://hubun.pl/. W ten sposób dokonuje najszybszych i najwygodniejszych zakupów. Psa nie należy kąpać zbyt często, ponieważ możemy zniszczyć mu w ten sposób jego barierę ochronną na skórze. Wszelki mniejszy brud i kurz można spróbować usunąć szczotką, wilgotnym ręcznikiem lub mokrymi chusteczkami przeznaczonymi dla psów.
 
 
bard
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 311
Wysłany: 2021-06-10, 08:59   

Początki były trudne, bo mamy w domu sierściucha. Także musieliśmy się nauczyć w jaki sposób dobrze ją pielęgnować i nie dopuszczać do robienia się kołtunów. Mamy fajny szampon od Grean Leaf kupiony w https://johndog.pl/. Przeznaczony do ras długowłosych. Posiadamy też szczotki. Moja córka uwielbia wyczesywać Lunę, więc tutaj naprawdę jest zadbana. Sierść aż jej błyszczy ;)
 
 
Aligru
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Sie 2018
Posty: 160
Wysłany: 2021-07-26, 12:44   

Dbanie o higienę to także kąpanie kota. Bez https://www.feliway.com/pl nie mogę o tym nawet myśleć. Ten preparat pozwala mu się nieco uspokoić podczas tego obowiązku.
 
 
Ajdi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Lip 2021
Posty: 4
Wysłany: 2021-07-26, 20:30   

Teraz zwierzęta mają tyle kosmetyków...
 
 
patrycjawasik
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 33
Wysłany: 2022-06-22, 13:13   

O każdego zwierzaka trzeba dbać, aby był zdrowy, szczęśliwy i miał komfort. Na stronie https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/szczenieta-kocieta/pierwsza-kapiel-kota/ dowiecie się jak podejść do pierwszej kąpieli waszych psiaków i kociaków. Jeśli macie kota to w dniu planowanej kąpieli dobrze jest obciąć mu pazury, by uniknąć obrażeń, gdyby kot chciał ratować się ucieczką. Dobrze jest również porządnie wyszczotkować zwierzaka, by usunąć martwą i splątaną sierść.
 
 
venus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2022-06-23, 11:16   

U nas jest regularne kąpanie, mycie zębów i przycinanie pazurków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u