NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
badania kliniczne
Autor Wiadomość
Wiemszu745
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-10-27, 16:08   badania kliniczne

Musze wam opowiedzieć o Centrum Medycznym Synexus które oferuje pacjentom bezpłatne badania kontrolne w ramach Akcji Promocji Zdrowia oraz możliwość udziału w badania kliniczne warszawanowych leków i terapii. Zobaczcie sami

REKLAMA

Wysłany: 2018-01-10, 12:11   

Klaudyna
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-01-10, 12:11   

Ja planuję wybrać się na badanie genetyczne celiakia . Uważam, że każdy z nas powinien wykonać takie badanie, szczególnie jeżeli w naszej rodzinie ktoś już choruje na celiakię. Badanie można wykonać w domu, na przykład na podstawie wymazu z policzka.

natka11
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-05-23, 09:17   

Ja ostatnio zastanawiałam się nad tym, co oznaczają leukocyty u kobiet w ciąży. I odpowiedź na to pytanie znalazłam w tym artykule https://www.mamazone.pl/a...-moczu-w-ciazy/ . Myślę, że ten temat może zainteresować także was. Niestety, podwyższone leukocyty w moczu w ciąży mogą wskazywać na zapalenie układu moczowo-płciowego. Taka infekcja może być groźna zarówno dla kobiety, jak i dla dziecka, dlatego badanie moczu kobiet w ciąży powinno być wykonywane raz w miesiącu, ponieważ wiele takichinfekcji przebiega bezobjawowo.

majka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-07-24, 18:44   

Ja dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny i jak zaczęłam dzwonić pytać o terminy to myślałam że nigdy się nie dostanę. Ale zadzwoniłam tutaj to tej pracowni http://www.eurodiagnostic...fia-komputerowa nie dość że nie musze czekać miesiącami na badanie to jeszcze dowiedziałam się jak się przygotować do tego badania.

kajut
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-10-12, 12:48   

U mnie z badaniami nie mam problemu, dostaję to co chcę i kiedy chcę ale ja chodzę prywatnie a tam się zupełnie inaczej dba o pacjenta. Inna sprawa jest z rodzicami, oni na NFZ się nie mogą doprosić nawet podstawowych badań, dlatego jak się dowiedziałem o kampanii Zdrowa Jesień od razu pobrałem dla nich kupony na badania w promocyjnej cenie

firanka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2019-02-06, 22:22   

tez uwazam ze prywatnie znaczy lepiej, jestem wlasnie na etapie poszukiwania jakichs fajnych pakietow medycznych, polecicie cos?

serduszko89
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2019-03-18, 15:37   

Ja mam pakiety medyczne z medicover. U nas wykupione przez pracodawce ale wiem ze prywatnie tez mozna sobie wykupic. Sa bardzo fajne bo mmasz wielu specjalistow a nie placisz za nich no i terminy duzo szybsze niz na nfz

tolaksa
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2019-03-21, 08:43   

Jeśli chodzi o badania laboratoryjne to ja akurat robię je najczęściej w Panaceum https://panaceum-waw.pl/oferta/badania-laboratoryjne/ bo są dokładniejsze, nie muszę mieć skierowania od lekarza i nie stoję niepotrzebnie w kolejkach

krewetkomania
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2019-05-07, 17:13   

Ja tam jestem wierna laboratorium diagnostyka :) Mam je blisko domu, znizki z kartą klienta no i co wygodne i wazne - wyniki są online :D

milos
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2019-05-09, 15:16   

Bardzo dobry ośrodek badań jest w Busko. Mój lekarz z Sanatorium mnie tam skierował. Prywatnie ale ceny są w miare ok i kolejki niewielkie.
https://bristolbusko.pl/medical-center/sanatorium-bristol-w-busku-zdroju

amelka12
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2019-05-18, 16:07   

Jeżeli chodzi o lekarza to ja musze udać sie z nerkami do lekarza jakim jest nefrolog Wydaje mi sie że coś jest nie w porzadku, strasznie bolą mnie plecy w okolicy nerek i chyba trzeba będzie to sprawdzić jak najszybciej.

Odpowiedz do tematu