NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.

Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Fototapeta w salonie
Autor Wiadomość
zuzia.gola
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-01, 21:23   Fototapeta w salonie

Cześć. Od jakiegoś czasu strasznie podobają mi się fototapety. Uważam, że potrafią całkowicie odmienić wnętrze.Przyznam szczerze, że malowanie ścian w jednym kolorze już mi się znudziło... Co myślicie o tym, żeby zafundować sobie taką fototapetę w salonie ? ;) Ktoś z Was może urozmaicił pokój w ten sposób?

REKLAMA

Wysłany: 2017-09-05, 19:41   

karin
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-05, 19:41   

Ja mam fototapety w salonie i jestem z nich bardzo zadowolona. Tak jak właśnie mówisz, są oryginalne i potrafią dodać wnętrzu fajnego charakteru. Dzisiaj w sklepach jest tak ogromny wybór tego typu rzeczy, że na pewno uda Ci się znaleźć coś dla siebie ;)

zuzia.gola
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-11, 19:58   

A możesz podrzucić namiar na jakiś sprawdzony sklep z tego typu rzeczami? Ja już trochę szperałam w sieci ale wolę coś z polecenia ;)

karin
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-12, 20:02   

Mnie akurat podobają się fototapety z tego sklepu http://www.topprints.pl/fototapety/kategorie . Mają spory wybór i rozsądne ceny dlatego wydaje mi się, że znajdziesz coś dla siebie. Nie wiem w jakim stylu chcesz urządzić pomieszczenie ale mnie kilka wzorów już wpadło w oko;)

Shrek
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-22, 12:35   

Dobra fototapeta rzeczywiście skutecznie odmienić może wnętrze, więc nie dziwie Ci się, że myślisz nad zakupem. Dziś fototapety mogą prezentować różne obrazy związane z niemal każdą tematyką, co sprawia, że doskonale nadają się do wykorzystania w niemal każdym pomieszczeniu. Jeśli liczysz na dość wysoką jakość, to zerknij na http://wallcolors.pl/. Mają duży wybór fototapet do różnych pomieszczeń, ale znajdziesz też naklejki, obrazy, czy plakaty, które świetnie przyozdobią puste miejsca na ścianach. ;-)

Tu masz ciekawy przykład wykorzystania ich produktów:

Promise
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-27, 13:23   

Ta akurat wyglada ładnie, tak naturalnie się wkomponowała w wystrój.

ivana
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-27, 17:04   

ja uważam, że taka fototapeta powinna zdać egzamin. Ja sama chcę taką fototapetę mieć u siebie w salonie.

Promise
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-29, 08:06   

Wszystko zależy jaka i do jakiego pomieszczenia, w kuchni nie zdałaby u mnie egzaminu.

ivana
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2017-09-30, 14:50   

ja uważam jednak że to dobry pomysł i powinie sie sprawdzić.

Idka
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-05-23, 22:06   

Mnie fototapety jakoś do końca nie przekonują, natomiast fotoobrazy to już zupełnie inna bajka. Uważam, że takie fotoobrazy jakie oferuje firma Fotoobrazyinfo.pl , drukowane na wysokiej jakości płótnie malarskim w zaawansowanej technologii HP Latex, to nie tylko świetny pomysł na wystój mieszkania, ale także na przykład na prezent. A co najlepsze, cena za taki fotoobraz wcale nie jest wysoka ;)

piter
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-05-26, 15:04   

Ja akurat salon mam utrzymany w bardzo minimalistycznym, wrecz skandynawskim stylu, ale w pokoju syna mamy fototapete i naprawde fajnie wyglada. Mlody sam wybral ja sobie w salonie agata i z pomoca meza nalepili ja wspolnie na sciane :)

Madameadame2
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-08-06, 14:54   

Szczerze mowiac to nie za bardzo mi sie to podoba. Ja to bym chciala miec jedna sciane w czerwonej cegle. Do tego juz wybralam z https://carpetoutlet.pl/blog/dywany-welniane-indyjskie/ odpowiedni dywan. Wszystko bedzie genialnie sie prezentować.

FrankieeFran
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-08-15, 17:31   

Jeśli fototapeta jest dobrze dobrana do wnętrza to wygląda genialnie i stanowi świetne jego uzupełnianie, jednak fototapetą też można łatwo wszystko zepsuć. To już zależy od waszego wyczucia :) Całkiem fajnym pomysłem na urządzenie pokoju może być oferowany w https://sklep.foteks.pl/wydruk-z-twojego-zdjecia wydruk waszego zdjęcia w formie np. plakatu. Taka dekoracja będzie czymś już takim typowo waszym :)

train
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-08-25, 13:04   

A korzystaliście kiedyś z pomocy jakiegoś studia, które zaaranżowało wam mieszkanie czy też dom? Ja mam w planach skorzystać z doświadczenia http://studioaranzacji.pl/ , bardzo podobają mi się ich realizacje, często trafiały one w moje gusta, wydaje mi się, że w 100% potrafili by zaaranżować moją kuchnie i salon :)

fiona2606
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-10-16, 14:11   

Fototapeta to fajna sprawa. Musi być ona jednak dopasowana do stylu wnętrza i panujących tam kolorów. Wszystko musi ze sobą współgrać i tworzyć całość.

Klaudyna
Mały Reklamiarz

Wysłany: 2018-10-16, 14:33   

Bardzo fajną opcją i alternatywą do fototapety, jest też wydruk na płótnie w formie obrazu. Cenowo wychodzi taniej, a efekt moim zdaniem jest znacznie lepszy. Sprawdź ofertę https://fotojoker.pl/wydruki-na-plotnie.html :) Sama planuję taki fotoobraz, ale nie mogę zdecydować się na jedno zdjęcie :)

Odpowiedz do tematu