NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki ginekolog w warszawie?
Autor Wiadomość
marman4
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 61
Wysłany: 2017-05-31, 16:14   Jaki ginekolog w warszawie?

Jeśli potrzebujesz udać się do ginekologa ale nie wiesz którego wybrać ja polecam Ci klinikę MedicHouse http://medichouse.pl/spec...kolog-warszawa/ . Lekarze, którzy tam przyjmują są bardzo doświadczeni a w dodatku dysponują najbardziej zaawansowanym sprzętem do badań!
 
 
REKLAMA


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 135
Wysłany: 2017-07-27, 08:26   

 
 
kajut
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 135
Wysłany: 2017-07-27, 08:26   

Moja dziewczyna ma ginekologa tuż obok na osiedlu i jest w porządku, dobierał jej ostatnio antykoncepcję i wypisał tabletki vines na które nie narzeka. Jest niedrogi, bardzo dba o pacjentki i zlecił jej też wszystkie potrzebne badania zanim wypisał receptę
 
 
Klaudyna
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Wrz 2017
Posty: 756
Wysłany: 2017-09-26, 17:49   

Ja natomiast polecam https://www.tourmedica.pl...ginekologiczne/ - to baza najlepszych specjalistów w Polsce. Łatwa wyszukiwarka pomoże znaleźć jakiego tylko potrzebujemy lekarza. Od okulisty po ginekologa. Naprawdę warto.
 
 
website
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lis 2017
Posty: 307
Wysłany: 2018-06-16, 13:32   

Wybór ginekologa jest bardzo ważny. Trzeba znaleźć sobie odpowiedniego specjalistę, który ma doświadczenie. Wiem, że w tej klinice https://www.boramed.pl/ można się umówić do dobrego lekarza. Macie swojego sprawdzonego ginekologa?
 
 
ofelia
Mały Reklamiarz


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 136
Wysłany: 2018-07-29, 18:04   

Ja poszłam do ginekologa, do którego szło się jak najszybciej dostać. Zależało mi na jak najszybszej wizycie, bo miałam dla mnie poważny problem. Na szczęście nie czekałam zbyt długo, a lekarz przepisał mi lek, o którym ważne informacje znalazłam na https://ktomalek.pl/metronidazol-polpharma-ulotka-cena-zastosowanie-apteka-tabletki-0-5-g-28-tabl/ub-4232323
 
 
helga77
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 557
Wysłany: 2019-10-31, 21:27   

ja chodzę do takiego głównie, który zawsze mi poradzi, teraz tez przy dość istotnych zmianach w wyniku cytologi, lekarz kazał mi stosować żel papilocare i faktycznie po kolejnym razie wynik juz był ok
 
 
wappaw
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 138
Wysłany: 2020-12-01, 10:04   

Ja co prawda mieszkam w Kołobrzegu i tutaj na miejscu mamy super panią ginekolog - doktor Barbarę Blicharczyk. Wiem, że kiedyś przyjmowała także w Warszawie, więc może ktoś z was ją zna. :) Ja na pewno bardzo lubię panią doktor, jest ona przemiła, konkretna i zawsze odpowiada na moje pytania. :)
 
 
tolaksa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Lis 2018
Posty: 107
Wysłany: 2020-12-08, 15:34   

Ja mam w stolicy świetnego lekarza, skierował mnie nawet na diagnostyke endometriozy do szpitala medicover bo tam maja najlepszych specjalistów od endometriozy, jego podejrzenia się potwierdziły bo badania je potwierdziły
 
 
alana
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Maj 2020
Posty: 120
Wysłany: 2020-12-10, 13:57   

Ginekolog to powinien być taki lekarz, którego o wszystko można zapytać, będzie pilnował badań kontrolnych, to przede wszystkim. Ja takiego mam. Nawet jak zdecydowałam się na antykoncepcję to nie to, że tylko receptę wypisał, ale najpierw zlecił niezbędne badania. Tak powinno być. Belarę co mi dobrał to też trafnie. Organizm dość szybko się przyzwyczaił do hormonów. A pewne zabezpieczenie to dużo daje.
 
 
juska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 453
Wysłany: 2021-01-31, 03:08   

Z jakiego powodu szukasz ginekologa? Wydaje mi się, że znaczna większość z nas ma zapalenia intymne i to jest przyczyna. Czasami zaradzisz sama, przejdzie ale innym razem bez mocniejszych leków dolegliwości się tylko pogłębiają. A to jest nie tylko uciążliwe ale i często bolesne. Upławy, świąd, pieczenie - nikt nie chce tego znosić nawet rzadko.
 
 
dona89
Mały Reklamiarz


Dołączył: 31 Gru 2020
Posty: 614
Wysłany: 2021-02-03, 14:04   

Ja właśnie dowiedziałam się też, że jestem w ciąży i szukam dobrego ginekologa. Od znajomej dostałam namiar na https://www.neomedica.pl/...-i-poloznictwo/ , ponoć tam mogę liczyć na kompleksowe wsparcie ginekologiczno-położnicze. Czy wiecie może coś więcej na ten temat? Znacie tą placówkę?
 
 
chiacynt
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 118
Wysłany: 2021-02-09, 15:13   

Ja do swojego ginekologa głównie chodzę po receptę na moje tabletki antykoncepcyjne. Mam swojego zaufanego, u którego też wykonuję badania itp. Ostatnio moja znajoma zastanawia się nad rozpoczęciem przyjmowania hormonów i poleciłam jej w pierwszej kolejności lekturę https://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-szyta-na-miare/ , bo można się z niej wiele cennych rzeczy dowiedzieć.
 
 
złośnica 81
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 196
Wysłany: 2021-04-22, 17:15   

Świetnie, że dzielicie się namiarami na konkretnych lekarzy - tego typu informacje zawsze są bardzo cenne!
 
 
ambrozja
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 223
Wysłany: 2021-04-26, 08:42   

Jesli chodzi o Warszawe, to ja cala ciaze prowadzilam u mojej pani ginekologw szpitalu medicover, z tego co wiem to maja wielu fajnych specjalistów. Tam tez przyszedl moj maluszek na swiat. Porod szybki i bezproblemowy :) Ogromna pomoc ze strony poloznej
 
 
Grucha94
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Wrz 2020
Posty: 617
Wysłany: 2021-10-29, 10:02   

Ale przecież jeśli coś złego się dzieje z Waszym ciałem, to jak najszybciej powinnyście wybrać się do ginekologa. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zajrzały do https://www.gyncentrum.pl/histeroskopia i poczytały więcej na temat potencjalnego leczenia. Warto mieć takie kwestie na uwadze, bo chodzi w końcu o Wasze zdrowie!
_________________
materiały promocyjne
 
 
zuzula12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1612
Wysłany: 2021-11-25, 10:54   

Ja byłam u ginekolog warszawa bielany To profesjonaliści z doświadczeniem. Wykonają dla was wszystkie badania ginekologiczne oraz mogą zająć się prowadzeniem ciąży. Sprawdźcie na ich stronę poczytajcie i kontaktujcie się by umówić się na wizytę.
 
 
luka1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 383
Wysłany: 2021-11-30, 15:26   

W ciąży miałam spore problemy z suchością pochwy. Na szczęście mój ginekolog polecił mi preparat Vagisan. I to był strzał w dziesiątkę. Faktycznie nawilża ale też natłuszcza. No i nie zawiera hormonów więc można go stosować także w ciąży :)
 
 
sowella
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 177
Wysłany: 2021-11-30, 18:54   

W Warszawie nie brakuje ginekologów. Warto wybierać tych z polecenia, w końcu do tego specjalisty trzeba mieć pełne zaufanie. Mój ostatnio zasugerował mi zmianę tabletek na drovelis. Na poprzednich przytyłam a te są nowocześniejsze i mniej wpływają na organizm, na piersi czy na wątrobę. I nie powodują tycia.
 
 
mczay
Mały Reklamiarz


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 618
Wysłany: 2022-01-28, 22:33   

Ja w ciąży szukałam ginekologa z polecenia. Zaszłam w ciążę po 35-tym roku życia dlatego obawiałam się czy uda mi się urodzić zdrowe dziecko. Lekarz skierował mnie na test Pappa https://badaniaprenatalne.pl/przesiewowe/test-pappa-wynik-wskazania/ . Jest to nieinwazyjne badanie, wykonuje się je pomiędzy 10 a 14 tygodniem ciąży. Czułość testu PAPP-A w zakresie wykrywania zespołu Downa wynosi ok. 90% .
 
 
hania92
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 2
Wysłany: 2022-02-07, 12:13   

mczay napisał/a:
Ja w ciąży szukałam ginekologa z polecenia. Zaszłam w ciążę po 35-tym roku życia dlatego obawiałam się czy uda mi się urodzić zdrowe dziecko. Lekarz skierował mnie na test Pappa https://badaniaprenatalne.pl/przesiewowe/test-pappa-wynik-wskazania/ . Jest to nieinwazyjne badanie, wykonuje się je pomiędzy 10 a 14 tygodniem ciąży. Czułość testu PAPP-A w zakresie wykrywania zespołu Downa wynosi ok. 90% .

Mało osób w sumie dzisiaj myśli o tym, że wiek może mieć wpływ na ciąże, ciekawy artykuł polecam do przeczytania https://royal-clinic.pl/wiek-kobiety-a-ciaza-w-jakim-wieku-najlepiej-zajsc-w-ciaze/ a co do testu PAPP-a to wylrywa nie tylko zespół Downa ale również Edwardsa czy Pataua.
 
 
rogow
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Wrz 2021
Posty: 128
Wysłany: 2022-03-01, 09:20   

Jak szukasz specjalistycznej kliniki ginekologicznej to taką pomoc znajdziesz w klinika stonava
 
 
singal
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 201
Wysłany: 2022-03-02, 12:01   

Jak do ginekologa, to tylko do pani doktor Barbary Blicharczyk. Pani doktor przyjmuje na ulicy Szpitalnej w Kołobrzegu. Jeśli jesteście z województwa zachodniopomorskiego i nie macie aż tak daleko do niej, to naprawdę warto się umówić na wizytę.
 
 
sowella
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 177
Wysłany: 2022-05-24, 12:14   

Najlepiej chodzić do sprawdzonego ginekologa, ja takiego znalazłam z polecenia. Prowadził także moją ciążę a dość późno zostałam mamą także sporo stresu było w tym czasie. Po 10 tygodniu zapisałam się na badania prenatalne, nie miałam wątpliwości że warto je wykonać. A badanie nifty pro jest w pełni bezpieczne dlatego nie ryzykowałam w żaden sposób zdrowiem dziecka. Do badania miałam pobraną krew z żyły odłokciowej, na wynik czekałam 5 dni.
 
 
natka11
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 765
Wysłany: 2023-03-23, 06:01   

Na terenie Warszawy od wielu lat działa również Babka Medica, która nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością wśród kobiet. To właśnie tam macie możliwość wykonać test PAPP-A warszawa ursynów jak i wiele innych testow.
 
 
marvin.mckenzie
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2023-03-23, 08:56   

Po czym rozpoznać dobrego ginekologa?
 
 
lulu99
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 719
Wysłany: 2023-04-24, 00:47   

Jeśli potrzebujesz wsparcia ginekologa i chcesz się czuć komfortowo i bezpiecznie to postaw na ofertę https://szpitalmazovia.pl/ Oni nie zawiodą twoich oczekiwań i zapewnią to co najlepsze dla przyszłej mamy. Mają nowoczesny sprzęt i świetnych specjalistów więc nie zawiodą.
 
 
ina12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Gru 2022
Posty: 96
Wysłany: 2023-05-11, 16:23   

Szukasz renomowanego gabinetu ginekologicznego, gdzie otrzymasz pełen zakres usług? Polecam odwiedzić Klinikę Gabinety Lucka, gdzie znajdziesz najlepszych specjalistów z dziedziny ginekologii. Oferują kompleksową opiekę, w tym ginekologię położniczą, USG położnicze oraz ogólne. Indywidualne podejście do każdej pacjentki zapewni Ci poczucie kompleksowej troski i bezpieczeństwa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u