NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
co stosujecie na ból brzucha?
Autor Wiadomość
leonard32
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 278
Wysłany: 2017-03-27, 22:24   co stosujecie na ból brzucha?

Czy macie jakieś sposoby na radzenie sobie z wszelkiego rodzaju bólem brzucha? Ja dotychczas stosowałem jakieś leki przeciwbólowe, ale ostatnio znajomi polecili mi leki rozkurczowe http://www.no-spa.pl/przyczyny-objawy . Mają o wiele lepsze działanie.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 47
Wysłany: 2017-04-06, 09:54   

 
 
sanchez
Mały Reklamiarz


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 47
Wysłany: 2017-04-06, 09:54   

Czasem do lekarza ciężko się dostać to warto zorientować się co farmaceuta radzi. Często przyczyna może być prozaiczna a czasem problem może być dużo poważniejszy.
 
 
Promise
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 383
Wysłany: 2017-04-07, 10:35   

Ja wolałabym pójść jednak prywatnie do lekarza i poznać swój problem.
 
 
ivana
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 514
Wysłany: 2017-04-11, 16:04   

mnie zwykle pomagają krople żołądkowe ale jak to nie pomoże, to nie ma innej rady i trzeba iść do lekarza.
 
 
glamour
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 774
Wysłany: 2017-04-13, 12:05   

Poza tym może być kilka przyczyn bólu brzucha, tego nigdy się nie wie, lekami możemy leczyć objawy, ale nie przyczyny
 
 
Pola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 574
Wysłany: 2019-12-17, 09:55   

Wszystko zależy ajaki to ból brzucha. Jeśli boli was brzuch od okresu to polecam tabletki vemonis femi. Są bardzo silne i działaja nie tylko przeciwbólowo ale też rozkurczowo. Ja mam je zawsze przy sobie podczas miesiączki bo czasem mam naprawde tak silny ból i skurcze ze ciężko mi funkcjonować. Po jednej tabletce vemonisu mi szybko przechodzi i czuję się lepiej.
 
 
Grucha94
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Wrz 2020
Posty: 617
Wysłany: 2021-07-31, 14:41   

To nie są przyjemne sytuacje, więc nie ma co w ogóle z tym zwlekać. Ja mogę Wam na pewno podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności podjęli odpowiednie leczenie. Jeśli czujecie u siebie ból podbrzusza i pleców, to zdecydowanie powinniście wybrać się do dobrego specjalisty. To ważny aspekt, więc nie ma na co czekać.
_________________
materiały promocyjne
 
 
gg83
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 919
Wysłany: 2022-01-21, 21:15   

Myślę, że jeśli ból nie ustępuje lub ustępuje na jakiś czas i znowu się pojawia, to warto zrobić usg jamy brzusznej. W Białymstoku tutaj https://www.cmryska.pl/usg-w-bialymstoku/ macie namiar na miejsce, gdzie można wykonać takie badanie. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u