NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
balustrady
Autor Wiadomość
linak
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 248
Wysłany: 2021-06-02, 08:52   balustrady

Cześć, polecicie jakąś firmę oferującą balustrady całoszklane Kraków i okolice?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 631
Wysłany: 2021-06-03, 19:55   

 
 
hispaniola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 631
Wysłany: 2021-06-03, 19:55   

Nie miałam pojęcia, że istnieje coś takiego jak balustrady całoszklane - muszę sobie koniecznie to sprawdzić :D
 
 
jacek956
Mały Reklamiarz


Dołączył: 16 Cze 2020
Posty: 76
Wysłany: 2021-07-30, 10:53   

Piękne balustrady szklane na schody wykonuje szklarz https://szklanyartysta.pl z Warszawy. Szklane barierki sprawdzają się nie tylko we wnętrzach budynków. Doskonale uzupełniają także wystrój elewacji w zewnętrznych ciągach komunikacyjnych.
 
 
Grucha94
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Wrz 2020
Posty: 617
Wysłany: 2021-09-25, 20:04   

Kwestia podejścia do tematu. Wiem, że wiele osób dzisiaj stawia na nowoczesne balustrady i moim zdaniem to dobry pomysł. Jesli szukacie czegoś ciekawego, to sprawdźcie sobie balustrady szklane wrocław. Mi bardzo się one podobają, więc być może i Wam przypadną one do gustu.
_________________
materiały promocyjne
 
 
tikitiki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 14 Lut 2017
Posty: 258
Wysłany: 2021-09-28, 08:35   

Wydaje mi się, że szkło na balkonie można często zastąpić takim materiałem jak pleksi czy poliwęglan. Mi ostatnio potrzeba była pleksi przezroczysta 3mm ale akurat na balustradę musiałby to być chyba trochę grubszy materiał.
 
 
janusz0001
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 18
Wysłany: 2021-10-29, 15:30   

Również zastanawiam się nad balustradą szklaną oraz szklanym dachem na taras, czy możecie mi powiedzieć jak wygląda montaż tych elementów? Znalazłem jakieś informacje o tym, że warto skorzystać z przyssawki do szkła np. https://dzwigamy.com/przyssawki/ i tym zamontować ten element. Ręcznie chyba będzie ciężko ze względu na wagę oraz wysokość.
 
 
juska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 455
Wysłany: 2022-03-28, 10:15   

Znasz może Glass System? Na pewno to firma której warto zaufać i której można powierzyć wykonanie i montaż takich balustrad. Oni wykonują całe zabudowy ze szkła, ścianki działowe, drzwi. W moim biurze przyjęli takie zlecenie, w kilka dni przerobili duże pomieszczenie na system mniejszych biur dla każdego pracownika. Szkło wygłuszające, nie zabiera przy tym światła w pomieszczeniach.
 
 
lulu99
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 719
Wysłany: 2022-06-02, 19:38   

Jeżeli chodzi o balustrady to postaw na ofertę tej firmy https://www.kobamet.pl/oferta/ która wykona je ze stali nierdzewnej, szkła czy drewna. Znają się na swojej pracy o czym świadczy masa zadowolonych klientów. Oprócz balustrad możesz zakupić unikatowe meble oraz schody.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u