NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia na WSEIZ
Autor Wiadomość
zuzia.gola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1221
Wysłany: 2016-04-19, 15:12   Studia na WSEIZ

Co myślicie o studiach na uczelni WSEIZ kierunek mnie interesuj architektura krajobrazu http://www.wseiz.pl/pl/st...tura-krajobrazu . Może ktoś z was tam studiuje? Wiele czytałam dobrych opinii.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2016-04-21, 17:41   

 
 
venus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2016-04-21, 17:41   

Architektura to dobry kierunek :)
 
 
panpiotr
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Cze 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-06-04, 13:12   

Wyglada dobrze ten kierunek. Korzystajac z okazji chcialem podpytac co sadzicie o pojsciu w kierunku rachunkowosci. Bedzie w tym dobra praca w najblizszych latach? Druga sprawa jaka uczelnie wybrac jesli ten kierunek bylby dobry. W miescie z ktorego jestem jest glownie Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie i ze dwie jakies mniejsze. Moze macie jakiegos znajomego lub sami tam chodziliscie, poniewaz szukam jakichs opinii na temat tej uczelni. Wszystkie porady beda dla mnie cenne. Pozdrawiam.
 
 
Łucja3
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 1053
Wysłany: 2018-09-04, 18:21   

Architektura krajobrazu to chyba ciekawe, o ile się lubi. Ja to bardziej kierunki humanistyczne. Dlatego raczej wybierałabym coś z oferty Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego https://www.puw.pl/pl Dużo dobrego słyszałam o tej uczelni. Widać, że kierunki są dopasowane pod potrzeby rynku. Nie ma tu nic z przypadku.
 
 
bard
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 311
Wysłany: 2020-04-17, 05:37   

panpiotr napisał/a:
Wyglada dobrze ten kierunek. Korzystajac z okazji chcialem podpytac co sadzicie o pojsciu w kierunku rachunkowosci. Bedzie w tym dobra praca w najblizszych latach?


Na pewno będziesz miał więcej opcji niż po studiach humanistycznych. Zarobki też powinny być dużo wyższe. Ja przynajmniej mierze wysoko i dlatego zapisałem się na prestiżowe studia MBA https://studia-mba.pl/, które podniosą moje umiejętności menadżerskie. Najbardziej interesują mnie praktyczne aspekty zarządzania i techniki negocjacyjne.
 
 
fifika
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 246
Wysłany: 2020-04-20, 10:33   

ważne, by robić w życiu to co naprawdę sprawia nam radość i daje satysfakcje :) ja np już w liceum wiedziałam, zew chcę zostać położną i zaraz po maturze złożyłam papiery na Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Jestem tu od października, ogólnie wrażenia bardzo ok. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, wykładowcy z doświadczeniem akademickim i zawodowym.
 
 
zofialipska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 31 Sty 2019
Posty: 74
Wysłany: 2020-04-28, 18:45   

Wybór studiów powinien przede wszystkim zależeć od zainteresowań. Na WSEI https://wsei.edu.pl/ są fajne i przyszłościowe kierunki, po których bez trudu ożna znaleźć dobrą pracę w zawodzie.
 
 
Sonique
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Maj 2020
Posty: 39
Wysłany: 2020-05-23, 07:22   

O tak, architektura to bardzo dobry kierunek studiów i bardzo ciekawy. Jeśli Ci się uda na niego dostać to próbuj. U mnie siostra poszła na Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie na rachunkowość w ubiegłym roku. Sama zaskoczona byłam, że mają teraz normalnie zajęcia. W telewizji tyle mówią o tym, że dzieci mają problem z lekcjami online bo platforma librus szwankuje a siora na uczelni ma jakiś inny program Microsoftu chyba i wszystkie zajęcia sie odbywają
 
 
Monika
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Kwi 2020
Posty: 35
Wysłany: 2020-06-09, 09:46   

Sonique to fajnie że twoja siostra ma normalnie zajęcia na uczelni. AEH to szkoła prywatna, studenci zapłacili za to. Z drugiej strony pewna jestem że nie wszystkie prywatne szkoły sobie z tym poradziły
 
 
Jaron44
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 1147
Wysłany: 2020-06-17, 16:03   

W Łodzi Cosinus otworzył kierunki dzienne na technikum m.in na takich kierunkach, jak Informatyk oraz Programista, więc dwa które myślę że mogą Ci się spodobać i też rozpoczniesz fajną przygodę którą później będziesz mógł kontynuować na uczelni wyższej. Poza tym dla swoich uczniów zapewniają jeszcze darmowe zeszyty, podręczniki oraz karnety sportowe. Warto przypomnieć, ze oprócz tego mają również swoje liceum dzienne i szkołę branżową!
 
 
hulk
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 538
Wysłany: 2020-08-24, 23:57   

Jeśli interesują ciebie studia wyższe z dziedziny ekonomii, to można również zapisać się do https://vizja.pl/studia-wyzsze,w1.html Ale to akurat jest szkoła z Warszawy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u