NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki telewizor wybrać?
Autor Wiadomość
lilka40
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Sie 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-08-24, 11:09   

Witam. Ja polecam znane marki, sama posiadam Samsunga i chwalę go sobie - nie kupiłabym innego. Jeśli chodzi o rodzaję to polecam LED - chyba obecnie najlepsze i największa oszczędność prądu.

________________
tablica interaktywna promethean
 
 
REKLAMA


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 584
Wysłany: 2019-07-11, 09:46   

 
 
Scoffield
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 584
Wysłany: 2019-07-11, 09:46   

Jeśli natomiast chodzi o dostawcę telewizji to ja polecam IT4Polska. Mają świetną ofertę, w dobrej cenie więc na pewno bedziecie zadowoleni z ilości kanałów.
 
 
Jaron44
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Mar 2019
Posty: 1147
Wysłany: 2020-06-02, 13:39   

Myślę, że warto jednak zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Manta, ponieważ idą w coraz lepszy kierunku jeśli chodzi o technologię oraz jakość wykończenia. Ja zdecydowałem się na TCL LED 40ES560 i przyznam, że naprawdę fajnie daje radę jakość obrazu FullHD, przekątna ekranu 40 cali oraz aplikacje Smart TV - Netflix, YouTube, Google Play Store i niczego więcej nie potrzebuję :)
 
 
Balbina
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 143
Wysłany: 2021-02-17, 13:28   

Tyle cali to trochę dla nas za mało, ponieważ mamy duże pomieszczenia w domu. A do salonu to by się przydał nawet 75-calowy https://www.taniomania.pl/t/telewizory-4k-75-cali . Zastanawiam się, który wybrać i zamówić z tych na stronie. Mamy z mężem naprawdę dylemat, bo ceny są bardzo okazyjne jak na tak dobre marki i jakość sprzętu.
 
 
xzavier54
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2021-02-18, 09:36   

Warto szukać telewizorów do różnych funkcjach i parametrach, na których najbardziej nam zależy.
 
 
Klaudyna
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Wrz 2017
Posty: 762
Wysłany: 2022-03-21, 20:45   

Możesz nieco podrasować swój telewizor decydując się na zakup soundbara :) jeśli nie wiesz jaki wybrać, czym się sugerować przy jego wyborze itd, to sprawdź soundbar ranking 2022 Moim zdaniem, najlepsza opcja.
 
 
Arsek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 458
Wysłany: 2022-09-05, 17:20   

Ja osobiście mogę polecić Wam, żebyście poświęcili więcej uwagi także polskiemu producentowi Manta pod względem jakości wykonania, parametrów oraz zakresu funkcjonalności. My szukaliśmy większego modelu, postawiliśmy na 65LUA69K czyli 65 calowy ekran, funkcja przeglądarki internetowej, rozdzielczość 3840×2160 (UHD) i wysoka jakość dźwięku z kinem domowym.
 
 
Xaninn
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 2420
Wysłany: 2023-08-31, 10:42   

Wybierając telewizor, warto rozważyć różne opcje dostępne na rynku, w tym te z wyświetlaczem OLED. Wyświetlacze OLED (Organic Light Emitting Diode) są znane z doskonałej jakości obrazu, głębokiej czerwieni i czerni oraz szybkiego czasu reakcji pikseli. Jeśli jesteś zainteresowany telewizorem OLED, warto przeczytać przewodnik na stronie, którą podałeś (https://unisystem.pl/uni-abc/wyswietlacze-oled-bez-tajemnic-przewodnik-po-technologii-oled) i zapoznać się z dostępnymi modelami oraz ich specyfikacjami.
 
 
Xaninn
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 2420
Wysłany: 2023-08-31, 10:43   

Wybierając telewizor, warto rozważyć różne opcje dostępne na rynku, w tym te z wyświetlaczem OLED. Wyświetlacze OLED są znane z doskonałej jakości obrazu, głębokiej czerwieni i czerni oraz szybkiego czasu reakcji pikseli. Jeśli jesteś zainteresowany telewizorem OLED, warto przeczytać przewodnik na stronie, którą podałeś https://unisystem.pl/uni-abc/wyswietlacze-oled-bez-tajemnic-przewodnik-po-technologii-oled i zapoznać się z dostępnymi modelami oraz ich specyfikacjami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u