NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
District.pl - Forum Filozofów Internetu - szuka ekipy
Autor Wiadomość
Piter Pit
Mały Reklamiarz


Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-08-06, 20:05   District.pl - Forum Filozofów Internetu - szuka ekipy

Szukam Ekipy na forum jaki opis znajdziesz poniżej
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


Witam wszystkich zainteresowanych tym tematem. Na forum www.district.pl jestem administratorem.
Forum stoi na phpbb by przemo i mam w gdzieś wasze opinie że wam się skrypt nie podoba że ma dziury, których nie ma. I wszelkie inne opinie negatywne na temat skryptu też mam gdzieś.



Jest to forum o Końcu Świata, Zjawiskach Paranormanych (Duchy, UFO i więcej...), Kryptologii, Religii, Starożytnych Cywilizacji, Astronomii, Metin2 (gra posiada własny dział), oraz trochę ogólniaka z małą dawką downloadu.
Wszystkie działy są odkryte dla gości! Ale możliwość odpisywania (udzielania się) jest możliwa po rejestracji.

Forum zaczęto reklamować od poniedziałku tego tygodnia (2.08.2010). Gdyż trwały prace nad stylem oraz nazwą domeny. Obecnie forum jest w ciemnej kolorystyce. Ale drugi grafik zajmuje się stylem

Statystyki forum na dzień 5.08.2010:
Cytat:
Nasi użytkownicy napisali 683 postów, tematów 173
Mamy 56 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: lobo46
To forum odwiedzono już 913 razy

Przez ostatnie 24 godziny byli na forum:
24 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 2 Gości




Forum jest nie skończone. Ciągle coś się zmienia. Obecnie pracuje też nad lepszym opisem niektórych działów. Gdyż niektóre nie posiadają w ogóle opisów. Albo jest tak, że jedne fora mają krótki opis a drugie mają długi opis.

Czemu styl jest taki ciemny?
- Może dla tego że wiele osób uważa, że taka kolorystyka pasuje. Obecnie styl wygląda trochę inaczej niż wczoraj, bo było ajaxowe menu ale że zawiera liczne błędy, to grafik postanowił je usunąć i wstać menu jak je poprawi. Drugi grafik obecnie pracuje nad jasną wersją forum. Więc jak komuś sie nie podoba ciemność jest możliwość wyboru stylu subSilver.

Czemu taka tematyka?
- Bo się takimi rzeczami bardzo interesuje i chcę poszerzać swoją wiedzę dlatego powstało takie forum.

Co się dzieje na forum?
- Ogólnie jest dużo do czytania dziennie dochodzi 5-10 userów.
- Postów dziennie jest około 100. Wczoraj przybyło prawie 200 nowych postów.
- Dużo ludzi wchodzi na forum. Wiem że część jeszcze nie ma konta bo czytają posty, które są ciekawe i interesujące. Obecnie wiadomo początki forum więc część artykułów pochodzi z innych serwisów. Ale już powstają nowe oryginalne tematy. Obecnie czekam na długi artykuł (temat) o religii jaki zaczął pisać znajomy.



Teraz zacząłem wgrywać najpotrzebniejsze modyfikacje. Oraz te jakie proponują userzy.
Zapraszam do oceniania. Proszę o osobne ocenianie stylu.




www.district.pl
 
 
 
REKLAMA


Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-07-26, 12:59   

 
 
 
AdEngine
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 6
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-26, 12:59   

jakie sa wasze wymagania?







Agencje Reklamowe Warszawa
_________________
Polecam Agencja Marketingowa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u