NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Grafik komputerowy | Zabezpieczenia | Projektowanie stron
Autor Wiadomość
devPasti
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-09-28, 14:17   Grafik komputerowy | Zabezpieczenia | Projektowanie stron

Witaj internauto,

Wszedłeś tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat mojej oferty? Doskonale! Poświęć chwilkę i zapoznaj się z moim tematem, może akurat ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę dla Ciebie! Jestem młodym, kreatywnym i doświadczonym grafikiem komputerowym. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, staram się wykonać go precyzyjnie w miarę moich umiejętności. Z ogromną przyjemnością przyjmę każde zlecenie. Co jestem w stanie zaoferować?


Usługi graficzne:


• Webdesign - jestem w stanie zaplanować oraz dokładnie zaprojektować stronę internetową pod forum, portfolio lub inne.
Identyfikacja wizualna - zaprojektuje profesjonalny wizerunek dla Twojej firmy lub działalności (także pod forum, różne serwery).
• Materiały reklamowe - podejmę się zaprojektowania banerów reklamowych, plakatów, ulotek, wizytówek i wiele więcej (także pod różne sieci serwerów, ts3 i inne).
• Grafika pod Social Media - oferuję także pakiet grafik pod Twój instagram, facebook, youtube i inne...
• Grafika użytkowa - wykonam dla Ciebie grafikę na użytek własny, co to znaczy? Czyli standardowo, awatary, sygnaturki, tła, tapety i tak dalej...
• Grafika pod gry - zaprojektuje również różne elementy graficzne pod Twój serwer i nie tylko. Co wchodzi w tą usługę? Wykonanie loga, panele logowania, hudy, dashboardy, overlay pod stream i inne...
• Elementy graficzne - w moją ofertę również wchodzą elementy graficzne, ale zaraz... Co tutaj się znajduje? Standardowo wykonam różne ikonki, napisy, pojedyncze elementy graficzne typu: dany kształt i inne...


Zabezpieczenia (głównie silnik MyBB) / Edycja szablonów:


• Optymalizacja silnika pod względem przyśpieszenia działania strony,
• Pełne zabezpieczenie forum przed niechcianymi atakami i włamaniami (głównie zabezpieczenia które nie pozwolą dostać się do plików, panelu administratora, przeprowadzić ataków, cloudflare i kilka innych sposobów),
• Przygotowanie szablonu dla Twojej strony internetowej (głównie pracuje na silniku MyBB),
• Poza powyższymi usługami, oferuję również pomoc przy doborze hostingu dla Twojej strony - głównie pod względem wydajności, ceny i opinii, konfiguracja i podpięcie domeny pod Twój serwer, przygotowanie strony do działania (pełna instalacja forum i jego konfiguracja).


Jak się ze mną skontaktować?

• Adres e-mail: devpasti@pisz.to
• Discord: devPasti#7195
• Gadu Gadu: 65727047
• Portfolio: devpasti.pb.design
 
 
REKLAMA


Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 305
Wysłany: 2020-02-11, 18:38   

 
 
domino24
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 305
Wysłany: 2020-02-11, 18:38   

A tak się zastanawiam z jakiego programu do tworzenia i edycji grafiki korzystałeś na początku? Ja się zastanawiam nad https://www.instalki.pl/p...afiki/GIMP.html jest darmowy i nawet dobrze rozbudowany wiec na poczatek do nauki chyba dobry, co? Jakbys mial cos poradzic poczatkujacemu grafikowi to co bys poradzil? :D
 
 
pabias
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-02-12, 07:27   

super link
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u