NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Dystrybutor sprzętu medycznego - HammerMed
Autor Wiadomość
ewka88
Mały Reklamiarz


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-01-27, 13:24   Dystrybutor sprzętu medycznego - HammerMed

HAMMERmed Medical to wiodący na polskim rynku dystrybutor nowoczesnych metod leczenia oraz produktów medycznych. Współpracujemy z największymi koncernami o światowym zasięgu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do publicznych, jak i prywatnych szpitali, klinik i placówek ochrony zdrowia. Dostarczamy innowacyjny sprzęt medyczny o bardzo wysokiej jakości. Przy jego wyborze zapewniamy profesjonalne doradztwo, szkolenia, kompleksową logistykę, instalację, serwis i pomoc techniczną.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową hammer.pl

Tel. (42) 639-10-10
e-mail: info@hammer.plstrona firmy HammerMed
 
 
REKLAMA


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 939
Wysłany: 2018-01-31, 12:51   

 
 
gg83
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 939
Wysłany: 2018-01-31, 12:51   

W gabinecie medycznym potrzebny jest nie tylko sprzęt, ale również akcesoria. Ciekawe rozwiązania w tym zakresie można znaleźć tutaj https://medmess.pl/medmess/5728-crp-szybki-domowy-test.html . Zawsze warto zwracać dużą uwagę na jakość produktów, które kupujemy.
 
 
Klaudyna
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Wrz 2017
Posty: 758
Wysłany: 2018-12-10, 12:46   

Zgadzam się - jakoś sprzętów to najważniejsza kwestia, dlatego tutaj naprawdę warto zainwestować. Nie wiem, czy znacie sklep http://www.brandvital.eu/ , ale jeśli nie, to warto sprawdzić ich ofertę. Mają przede wszystkim szeroki asortyment oraz gwarancję najlepszej ceny. Ponadto, jako nieliczni współpracują z dostawcami najlepszych produktów medycznych, jakie obecnie są dostępne na rynku.
 
 
Grucha94
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Wrz 2020
Posty: 617
Wysłany: 2021-06-20, 19:24   

Bardzo ważne będzie to, byście zawsze stawiali na jak najlepsze rozwiązania pod kątem doboru odpowiednich akcesoriów do Waszej placówki. Teraz jest o tyle prościej, że wiele sklepów internetowych prowadzi sprzedać sprawdoznych produktów. Jeśli chcecie skorzystać z takiej oferty, to koniecznie zajrzyjcie do DoOchrony. Wiele osób odpowiedzialnych za wyposażenie gabinetów medyczny zaopatruje się właśnie u nich, więc warto byłoby już teraz tam zajrzeć.
_________________
materiały promocyjne
 
 
luiza98
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 293
Wysłany: 2022-06-14, 18:33   

Wiadomo, że sprzęt medyczny musi mieć porządną jakość, bo od tego często zależy zdrowie, a nawet życie pacjenta. W trakcie operacji przyda się kompres chirurgiczny do odsuwania narządów. Tutaj widziałam, że dobrze temat opisano https://alstor.pl/medycyna/kompres-chirurgiczny-do-odsuwania-narzadow-podczas-operacji-laparoskopowej/ . W ten sposób operacja może trwać krócej, a narządy są chronione, bo chirurg ma dobry widok na narządy, które są głębiej ułożone.
 
 
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1184
Wysłany: 2022-06-24, 19:25   

Nie słyszałam o tej firmie, ale wiadomo, że sprzęt medyczny warto kupować w profesjonalnych sklepach. Niektórym przyda się koncentrator tlenowy. Pomaga on przy chorobach dróg oddechowych, krążenia, a nawet przy nowotworach. Widziałam, że duży wybór jest tutaj https://megamedic.pl/koncentratory-tlenu . Służą one do domowego użytku. Są proste w obsłudze.
 
 
zuzula12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1617
Wysłany: 2023-01-11, 10:33   

Jeżeli szukacie sprawdzonego bardzo dobry chirurg naczyniowy , to polecam Wam sprawdzić usługi, z których sam jakiś czas temu korzystałem. Jakiś czas temu postanowiłem wykonacu nich USG jamy brzusznej i jestem bardzo zadowolony z uzyskanej pomocy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u