NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
www.gitaragra.pl - portal społecznościowy dla fanów muzyki g
Autor Wiadomość
gitaragra
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Mar 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-03-12, 16:00   www.gitaragra.pl - portal społecznościowy dla fanów muzyki g

Serwis GitaraGra.pl powstał z myślą o stworzeniu społeczności gitarowej. Portal jest miejscem w którym spotkać można zarówno ludzi którzy poprostu uwielbiają muzykę gitarową jak i tych którzy sami grają.

Pochwal sie swoimi umiejętnościami, swoim sprzętem, zaprezentuj swój styl, a przede wszystkim daj się poznać od tej muzycznej strony!

Zawartość portalu:
Z uwagi na społęcznościowy charakter strony, zawartość portalu tworzą sami użytkownicy. To od aktywności użytkowników zależy jak będzie wyglądała jego treść.

Jakie możliwości daje Ci portal GitaraGra.pl?
>> utworzenie własnego, unikalnego profilu, serwis daje możliwość ustalania jego zawartości, umieszczania widżetów;
>> profile są przygotowane specjalnie pod ludzi grających na gitarach, dają możliwość dzielenia się informacjami o swoim sprzęcie itp.;
>> dodawanie zdjęć, tworzenie albumów, możliwości komentowania tych elementów;
>> założenie specjalistycznych (zamkniętych lub otwartych) grup społecznościowych, dzięki czemu można tworzyć małe społeczności związane z konkretnym zagadnieniem, lub tematem;
>> grupy posiadają fora co pozwala na wymianę poglądów na poszczególne tematy;
>> dodawanie materiałów filmowych, co pozwala na prezentację swoich umiejętności, a także dodawanie mistrzów gryfu z popularnych serwisów takich jak: YouTube, Metacafe oraz Vimeo;
>> tworzenie swoich prywatnych blogów;
>> tworzenie list znajomych oraz grup znajomych;
>> a w przyszłości napewno o wiele więcej...

Strona GitaraGra.pl cały czas się rozwija, jest dopieszczana. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby portal stał się przyjazny dla użytkownika, liczymy się z waszym zdaniem i staramy się, aby korzystanie z funkcji portalu było przyjemnością. Niestety początki są trudne i nie łatwo jest trafić odrazu w gusta użytkowników, dlatego też jeśli uważasz że w serwisie coś działa nie prawidłowo, wcale nie działa lub mogłoby być rozwiązane inaczej, napisz nam o tym na adres: administrator@gitaragra.pl.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Aby odpowiedzieć na to pytanie, należy podzielić potencjalnych użytkowników portalu na dwie zasadnicze grupy:
>> gitarzystów / gitarzystki
>> fanów / fanki muzyki gitarowej

Każda z wyżej wymienionych grup znajdzie tutaj coś dla siebie. Osoby grające na gitarach oprócz publikacji swoich wyczynów na gryfie, mogą poznać też innych, ich style gry, techniki, poznać sprzęt jakiego ludzie używają do osiągnięcia różnych efektów i wiele więcej. Osoby które same nie szarpią drutów z różnych powodów a poprostu lubią patrzeć i słuchać jak robią to inni, mają możliwość posłuchania indywidualności. A może nadejdzie dzień w którym osoby te zapragną same sięgnąć po gitarę? Napewno w takiej sytuacji pomoc bardziej doświadczonych użytkowników okaże się przydatna.

Reklamy
Portal jest darmowy i zawsze będzie. Wiadomo jednak że serwery oraz domeny kosztują, dlatego też w stopce strony wyświetla się niewielka reklama z Google.pl. Została umieszczona w takim miejscu aby nie przeszkadzała użytkownikom i mamy nadzieję że nie jest zbyt uciążliwa.

Plany na przyszłość
Najważniejszym celem jaki chcemy osiągnąć tworząc tą stronę jest umożliwienie innego nich dotychczas kontaktu społeczności gitarowych. Sama idea portalu nie odbiega zbytnio od innych, jego forma również, pojawia się tylko jeden aspekt, jest to portal tematyczny i w taki sposób jest prowadzony.

Zachęcamy do rejestracji w portalu i pomocy w rozwoju pierwszego portalu społecznościowego o tematyce gitarowej w Polsce!

http://www.gitaragra.pl
 
 
REKLAMA


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1029
Wysłany: 2021-09-13, 21:15   

 
 
walutek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Lip 2021
Posty: 1029
Wysłany: 2021-09-13, 21:15   

Fajnie wiedzieć o takim miejscu gdyż tak naprawdę ja go wcześniej nie znałem. może to dlatego, że tak naprawdę ja dopiero zaczynam uczyć się grać na gitarze. Za to całkiem niedawno miałem niebywałą okazję przeczytać fajny wpis https://www.mistrzu.com/j...kupic-do-nauki/ z którego dowiedziałem się jaka gitara do nauki na początek będzie tą właściwą.
 
 
Klaudyna
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Wrz 2017
Posty: 762
Wysłany: 2022-07-22, 06:16   

Ja też nie miałam pojęcia, że są takie portale :) Przyda mi się to tym bardziej, że w końcu planuję spełnić swoje marzenie i kupić gitarę. Nie wiem tylko, na jaki model się zdecydować? Widziałam, że w sklepie https://www.musicaudio.pl/gitary-elektryczne/ mają naprawdę szeroki asortyment. Jaką gitarę do 2 tysięcy polecacie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u