NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Ćwiczenia
Autor Wiadomość
akulas
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 5
Skąd: Dzierżoniów
Wysłany: 2021-05-13, 17:01   Ćwiczenia

Zdecydowanie chciałabym dowiedzieć się więcej na temat suplementów. Jestem zielona w temacie. Proszę o wskazówki. Czytałam o wielu tabletkach, kapsułach i innych.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 455
Wysłany: 2021-05-24, 10:49   

 
 
piter
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 455
Wysłany: 2021-05-24, 10:49   

Na pewno do ćwiczeń warto sobie kupić takie ubrania sportowe dedykowane do tego - https://valetta.pl/collections/sportowe-komplety Znacznie poprawiają komfort treningu :)
 
 
glamour
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 774
Wysłany: 2021-05-25, 08:56   

Jeszcze trzeba mieć sporo samozaparcia, by chodzić regularnie na siłownię i ćwiczyć.
 
 
Klaudyna
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Wrz 2017
Posty: 747
Wysłany: 2021-11-23, 08:07   

Ja zaczęłam ćwiczyć w domu, bo niestety nie po drodze mi z siłownią. Na szczęście, koleżanka dała mi namiar na portal fitnessja.pl więc wiem jakie ćwiczenia wykonywać, w jakiej kolejności itd. Naprawdę mega przydatna sprawa.
 
 
gg83
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 919
Wysłany: 2023-01-03, 20:26   

Ważne są również ćwiczenia, które pomogą pokochać siebie. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://naturalnieozdrowiu.pl/jak-pokochac-siebie-cwiczenia/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Myślę, że tego typu ćwiczenia mogą okazać się bardzo pomocne. Nie są one takie trudne jakby się mogło wydawać. Rozejrzyjcie się tam koniecznie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u