NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Kancelaria prawna od rozwodu Gdańsk
Autor Wiadomość
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1187
Wysłany: 2022-03-21, 15:57   Kancelaria prawna od rozwodu Gdańsk

Cześć. Macie może namiary na kancelarię od rozwodów? Zależy mi na jakiejś z Trójmiasta, bo tu mam najbliżej. Sprawa nie będzie prosta. Zamierzam domagać się alimentów na siebie. Dlatego potrzebuję kogoś, kto już zajmował się takim tematem. Z góry dzięki za wszelkie info.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1221
Wysłany: 2022-03-28, 11:45   

 
 
zuzia.gola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1221
Wysłany: 2022-03-28, 11:45   

No faktycznie nie wygląda to fajnie. Z tego co wiem to uzyskanie alimentów na siebie nie jest proste. Ale nie oznacza, że niemożliwe. Moja siostra jest z Gdańska i korzystała z pomocy mecenasa Mindykowskiego. Sprawdź, bo wiem, że u niej poszło szybko i sprawnie. Także w temacie alimentów.
 
 
luiza98
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Gru 2020
Posty: 294
Wysłany: 2022-03-29, 13:57   

Tak. Bardzo fajny mecenas. Jeśli zależy Ci na rzetelnej pomocy i takim zwykłym, ludzkim podejściu do tematu, to tylko on. Ma w sieci stronę swojej kancelarii https://www.mindykowski.pl/ . Tam masz bliższe informacje.
 
 
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1187
Wysłany: 2022-03-30, 12:12   

Sprawdziłam i faktycznie mecenas Mindykowski ma świetne opinie. Myślę, że to osoba, której szukam. Zastanawiam się nad cenami takich usług. Myślicie, że jest jakiś stały cennik za taką pomoc?
 
 
zuzia.gola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1221
Wysłany: 2022-03-31, 15:43   

Nie sądzę żeby był jednolity sennik, bo każda sprawa jest inna, wymaga innego zaangażowania. Ale na Twoim miejscu bym się o to nie martwiła. Najważniejsze jest to, żeby sprawa była poprowadzona rzetelnie. A mecenas Mindykowski doskonale zna się na rzeczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u