NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
praca za granicą na wakacje?
Autor Wiadomość
kitka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 379
Wysłany: 2022-08-01, 15:16   praca za granicą na wakacje?

hej hej wszystkim :) rozważam wyjazd do pracy a granicę., tak na jakiś czas, może kilka miesięcy. Czy wiecie może gdzie warto szukać najbardziej interesujących ofert?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 341
Wysłany: 2022-08-01, 16:50   

 
 
yesmin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 341
Wysłany: 2022-08-01, 16:50   

teraz w internecie można bez trudu trafić na takie oferty. Ja stawiam przede wszystkim na agencje, wtedy masz pewność, ze praca będzie legalna i bezpieczna.
 
 
xumi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 33
Wysłany: 2022-08-02, 10:34   

Dokładnie tak, na własną rękę lepiej nie szukać. Jeśli chodzi o agencję pracy to zerknij na Symeon Dolcevita. Znajdziesz tu pracę m.in przy zbiorach owoców ale nie tylko :)
 
 
venus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2022-08-02, 14:27   

Pomysł fajny, najlepiej pojechać do jakichś znajomych, którzy dłużej mieszkają za granicą lub większą ekipą. :)
 
 
kitka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 379
Wysłany: 2022-08-02, 15:11   

ooo dzięki, własnie czegoś takiego szukam :) zależy mi tylko na bezpieczeństwie i wypłacalności :)
 
 
lilian.pfeffer
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2022-08-02, 17:21   

Myślę, że to bardzo dobra odskocznia!
 
 
xumi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 33
Wysłany: 2022-08-03, 10:21   

kitka napisał/a:
ooo dzięki, własnie czegoś takiego szukam :) zależy mi tylko na bezpieczeństwie i wypłacalności :)


to uczciwa agencja więc nie musisz się obawiać. Generalnie bardzo dbają o swoich pracowników :)
 
 
nitte
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Cze 2020
Posty: 380
Wysłany: 2022-08-12, 22:26   

Patrząc po rynku pracy obecnie nie jest tak trudno jeśli chodzi o zatrudnienie, trzeba tylko mieć świadomość gdzie można znaleźć najwięcej ofert. Gdyby interesowałaby was na przykład praca Kraków sądzę, że dobrze będzie poszperać w sieci, gdzie jest mnóstwo portali ogłoszeniowych z ofertami pracy.
 
 
bashirian
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Sie 2022
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2022-08-15, 09:04   

Heh, ja już chyba nie zdążę wyjechać za granicę, więc może wiecie w jakich branżach najłatwiej o znalezienie pracy bez doświadczenia we Wrocławiu? Nie pracowałam wcześniej, trochę korzystałam z wakacji i teraz czas na szybkie dorobienie sobie kilku złotych przed rozpoczęciem studiów. Myślicie, że ten artykuł jest rzetelny ( https://www.radiowroclaw....ia-we-Wroclawiu ) i faktycznie najlepiej szukać pierwszej pracy w takich branżach?
 
 
sherwood.huels
Mały Reklamiarz


Dołączył: 16 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Legnica
Wysłany: 2022-08-16, 14:58   

Nowych pracowników poszukują także firmy produkcyjne, które chcą zatrudnić m.in. spawaczy, magazynierów, pracowników fizycznych i specjalistów ds. HR. W sektorze usług poszukiwani są: piekarze, krawcy, opiekunowie dzieci i osób starszych, samodzielni księgowi, a także mechanicy, blacharze i lakiernicy samochodowi. Poszukiwane są też osoby świadczące usługi kosmetyczne, fryzjerskie oraz sprzątania - https://lca.pl/pogodzinach/legnica,news,87852,Praca_w_Legnicy_i_okolicach_W_tych_bran_ach_znajdziesz_prac_na_Dolnym_l_sku.html.
 
 
kitka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 379
Wysłany: 2022-08-31, 10:00   

xumi napisał/a:
kitka napisał/a:
ooo dzięki, własnie czegoś takiego szukam :) zależy mi tylko na bezpieczeństwie i wypłacalności :)


to uczciwa agencja więc nie musisz się obawiać. Generalnie bardzo dbają o swoich pracowników :)


to fakt, wypadają bardzo dobrze na tle innych agencji. Orientowałam się już i na warunki finansowe czy nawet samo zakwaterowanie narzekać nie można.
 
 
Xaninn
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 2423
Wysłany: 2022-09-02, 01:07   

niedługo wybieram się do USA na spotkanie w celach biznesowych. Początkowo w ogóle nie wiedziałam jakich dokumentów potrzebuję i czy wiza jest jeszcze obowiązkowa. Na szczęście okazało się, że potrzebuję tylko autoryzacji ESTA za pośrednictwem systemu elektronicznego. Tutaj https://estavisa.pl/jak-wypelnic-formularz-esta-krok-po-kroku/ znalazłam fajną instrukcję krok po kroku jak się taki formularz wypełnia.
 
 
Arsek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 458
Wysłany: 2022-09-23, 19:22   

Planując zmianę pracy na pewno warto wziąć pod uwagę również to na jakie zarobki chcielibyście liczyć. Często w ogłoszeniach są one podane w kwocie brutto, dlatego przyda Ci się do tego kalkulator wypłaty brutto netto 2022 dzięki czemu dowiesz się szybko na co możesz liczyć w danej firmie i czy na pewno ta zmiana Ci się opłaci :)
 
 
xumi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Lip 2019
Posty: 33
Wysłany: 2022-10-10, 12:09   

kitka napisał/a:
xumi napisał/a:
kitka napisał/a:
ooo dzięki, własnie czegoś takiego szukam :) zależy mi tylko na bezpieczeństwie i wypłacalności :)


to uczciwa agencja więc nie musisz się obawiać. Generalnie bardzo dbają o swoich pracowników :)


to fakt, wypadają bardzo dobrze na tle innych agencji. Orientowałam się już i na warunki finansowe czy nawet samo zakwaterowanie narzekać nie można.


ale co już się z nimi kontaktowałaś ? jesteś umówiona na jakieś spotkanie w biurze ? daj znać :)
 
 
Kolezanka55
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lis 2022
Posty: 66
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2022-11-21, 19:28   

Chcąc rozpocząć pracę za granicą oprócz wysokości zarobków zachęcam także do zapoznania się z wysokością podatków jakie będziemy musieli tam odprowadzić. Ja swego czasu pracowałam w NYC, więc jeśli jest tu osoba, która na dłużej chciałaby się zahaczyć w USA i tam podjąć pracę to zachęcam to zapoznania się z podatkami, jakie tam funkcjonują https://estavisa.pl/podatki-w-usa-jak-wysokie-sa-i-od-czego-zaleza/ i o jakich wysokościach mowa.
 
 
Arsek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 458
Wysłany: 2023-01-12, 08:44   

Oczywiście, że warto będzie tutaj sprawdzić https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/bochnia/ i przekonaj się, że można dobrze zarobić na podobnym stanowisku w kompletnie innej firmie. Jak się okazuje dzisiaj prawdziwi fachowcy są bardzo dobrze opłacani, dlatego warto się przekonać tym bardziej jeśli szukacie konkretnych informacji w konkretnej lokalizacji. Trzymam kciuki i koniecznie dajcie znać jaką ostatecznie decyzje podjęliście!
 
 
schulist.france
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2023-01-12, 15:35   

Ja raczej nie chciałabym wyjeżdżać za granicę...
 
 
Dash
Mały Reklamiarz


Dołączył: 14 Gru 2021
Posty: 123
Wysłany: 2023-02-18, 01:22   

Wiele osób nie chce, ale życie pisze różne scenariusze. Wiele osób też planuje pojechać właśnie na wakacje, a później decyduje się pozostać w danym kraju już na dłuższy czas, a może i na zawsze, nawet zakładają swoje firmy. Na stronie https://fbs24.pl/pl/ możecie poczytać o założeniu firmy na terenie Holandii, z pomocą specjalistów, którzy się na tym znają.
 
 
Mantis88
Mały Reklamiarz


Dołączył: 16 Paź 2022
Posty: 49
Wysłany: 2023-02-27, 16:39   

Dzień dobry, czy praca za granicą opłaca się? Wiem, ze obecnie rynek pracy jest w trudnym miejscu, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jak wygląda rynek pracy w Stanach Zjednoczonych? Jaki jest kurs euro na dolar ? Jeśli chodzi o finanse, chcę znaleźć pracę która się opłaci i pozwoli nie tylko zarobić,ale i odlożyć.
 
 
kawull
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lut 2023
Posty: 153
Wysłany: 2023-03-03, 12:08   

A może bycie barmanem gdzieś w jakiejś turystycznej miejscowości? Jak się zrobi taki kurs - https://szkolenia-kargroup.eu/kurs-barmanski-online/ to raczej bez trudu się znajdzie pracę na sezon.
 
 
kris.kennedi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 03 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Estonia
Wysłany: 2023-03-03, 14:55   

Ja myślę o przeprowadzce do Danii na stałe. Co o tym myślicie?
 
 
kowal46
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Lis 2022
Posty: 68
Wysłany: 2023-03-06, 13:01   

19. Szukasz pracy we Francji? Firma Poland Workforce oferuje pomoc w znalezieniu zatrudnienia we Francji w wielu branżach, takich jak: budownictwo, logistyka, przemysł spożywczy, hotelarstwo i wiele innych. Zespół Poland Workforce dba o swoich pracowników, oferując im atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem do Francji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie pracy we Francji, odwiedź stronę: https://polandworkforce.com/praca-francja/
 
 
zuzula12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1631
Wysłany: 2023-03-06, 16:53   

Jakie macie plany na tegoroczne wakacje i dlaczego?

profesjonalny program do układania diet
 
 
manik999
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Gru 2021
Posty: 2248
Wysłany: 2023-03-19, 14:07   

A czy wiecie jakie są najlepsze firmy programistyczne katowice ? Mój mąż sam zajmuje się pracą w it tylko własnie chciałby zmienić firmę w najbliższym czasie i widać, że jednak tutaj oferty są naprawdę dosyć dobre.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u