NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie po najlepszy kebab ??
Autor Wiadomość
kamil11643
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-08-10, 08:41   Gdzie po najlepszy kebab ??

Czujesz się głodny? Nie możesz zaspokoić swojego apetytu? Nic trudnego. Już dziś idź do Shaam Kebab. Czeka tam na ciebie Mega Zestaw W Super promocji

http://www.turbodeal.pl/i...=177&td_city=11
 
 
REKLAMA


Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-12, 16:11   

 
 
ksowiec9
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-12, 16:11   

Hej witajcie, mam do Was takie pytanie. Piszę pracę na temat reklamy. Chciałam się Was poradzić jak najskuteczniej reklamować swoją firmę, szczególnie w internecie, ale nie tylko.

A jeśli chodzi o bezpłatną reklamę firmy, "marketing szeptany" to znacie jakieś ciekawe rozwiązania, które z działań są najskuteczniejsze?

Chodzi mi też o to gdzie najlepiej reklamować się internecie, na jakich portalach, stronach, gdzie te reklamy są skuteczne i trafiają do ludzi.

Nie chodzi mi o płatne reklamy, o wynajęcie jakiejś firmy do reklamy, ale właśnie raczej skąd ludzie czerpią informacje np jeśli szukają jakiejś firmy, na pewno nie tylko na stronach tych firm, ale może na jakiś forach, dyskusjach. Interesuje mnie te fora, miejsca, fora, na których zawsze coś się dzieje i skąd można się dowiedzieć istotnych rzeczy.

Np na Waszym przykładzie. Skąd najczęściej bierzecie informacje np o klubach fitness czy jakiejs firmie. Wiem, że często z neta, ale czy po prostu wchodzicie na stonkę jakiegoś centrum lub klubu i jak się Wam podoba to się wybieracie na zajęcia czy szukacie tego jakoś inaczej w internecie i gdzie najczęściej? Poradźcie gdzie takie reklamy firm, klubów sportowych są najlepsze, może właśnie na swoim przykładzie. Bardzo by mi ta informacja pomogła:) Albo może na jakich forach tego szukać??? Czy też portalach?? Chodzi mi o takie skuteczne miejsca.

Z góry dzięki za pomoc
 
 
Balbina
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 143
Wysłany: 2021-05-14, 18:23   

Potrzebny jest mi pilnie jakiś sprawdzony producent kebab . Chcemy z mężem rozkręcić mały biznes gastronomiczny i będzie trzeba nawiązać współpracę z dostawcami różnych produktów. Zanim się rozkręcimy to trochę potrwa ale już trzeba szykować wszystko bo poluzowały się koronawirusowe obostrzenia. Trzeba ten czas wykorzystać.
 
 
jooannka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Maj 2021
Posty: 6
Wysłany: 2021-06-14, 08:07   

Na kebab chodzę co piątek. Bardzo mi smakuje.
Odbiegając od tematu kebaba polecę sklep cookking Mają kociołki, palenisko, grille i wędzarnie. Ceny są atrakcyjne więc warto skusić się. Wysoka jakość produktów zachęca. Szczerze polecam!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u