NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
choinka z dostawią do domu
Autor Wiadomość
Norbert4443
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 380
Wysłany: 2019-12-14, 12:48   choinka z dostawią do domu

Święta tuż tuż, także warto się pospieszyć z zakupem choinki. Firma haloChoinka oferuje właśnie takie żywe i niedrogie choinki z dostawa do domu Warto wejść wcześniej na ich stronę i zarezerwować termin dostawy. Po świętach także oni zabierają drzewko
 
 
REKLAMA


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 443
Wysłany: 2020-11-03, 10:21   

 
 
Idka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 443
Wysłany: 2020-11-03, 10:21   

Niejedna sztuczna choinka jak żywa jest również dostępna w sklepie internetowym Happenings.pl. Jeśli tylko macie chwilę wolnego czasu, to polecam się tam rozejrzeć ;)
_________________
...
 
 
piter
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 455
Wysłany: 2020-11-19, 10:23   

dla mnie najważniejsze jest by choinka była żywa :) takie choinki w doniczkach są bardzo ładne i trwałe. Sam na https://hoho-choinka.pl/ zamawiam. Fajną opcją jest to ze wybierazz kiedy dokladnie choinka ma się u cb pojawić
 
 
ambrozja
Mały Reklamiarz


Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 223
Wysłany: 2020-12-09, 12:07   

jak ja lubie ten swiateczny czas i przygotowania :) choinki mozesz zamowic stad https://www.megascena.pl/ maja ich troche w ofercie, wysylka szybko wiec bedziesz miec raz dwa w domu
 
 
Bertanka9
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Lis 2018
Posty: 11
Wysłany: 2021-11-17, 16:26   

Choinka jest najważniejsza, z tym nie można się kłócić;) No ale jeżeli chodzi o dekoracje świąteczne to wiadomo, że jeszcze wiele innych rzeczy się znajdzie do domu, które będziecie musieli kupić. Zobaczcie sobie tak piękny wieniec świąteczny, my zawsze drzwi wejściowe też dekorujemy.
 
 
singal
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 201
Wysłany: 2022-05-18, 11:27   

Ja tam wolę sztuczne choinki. ;D Nie ma z nimi tyle zabawy jak z żyjącymi choinkami. A poza tym kupujesz raz choinkę i masz ją na kilka lat. :) Na ostatnie święta kupiłem nową choinką od https://www.newled.pl/ bo poprzednia trochę już była łysa. ;D I ta nowa super wyglądała!
 
 
haylie09
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-05-18, 16:01   

Czy taką choinkę do domu można zamówić również żywą?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u