NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Apteka internetowa Prima
Autor Wiadomość
Dendryz
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 8
Wysłany: 2017-08-29, 11:53   Apteka internetowa Prima

Pod adresem https://aptekaprima24.pl/ można znaleźć stronę apteki online Prima. Apteka Prima jest nowoczesną apteką online, która oferuje bardzo duży wybór różnorodnych produktów, a w tym m.in. leki oraz produkty urodowe (szampony, kremy, balsamy, farby do włosów, itp.), suplementy diety, akcesoria medyczne (ciśnieniomierze, termometry), a także produkty dedykowane dzieciom, czy kobietom w ciąży. Aptekę wyróżnia się częstymi promocjami, oraz szybką wysyłką zamówionych produktów.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 319
Wysłany: 2017-09-19, 12:55   

 
 
Justyna01
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Cze 2016
Posty: 319
Wysłany: 2017-09-19, 12:55   

Ja akurat zawsze wyposażam się w różne leki i żele w eAptece. Mają fajne ceny i duży wybór, np takich leków na serce i krążenie https://eapteka.pl/kategorie/serce-i-krazenie Mam problemy z krążeniem od dziecka a ich preparaty m.in z głogu i karczochu czynią cuda. Z tego co wiem to na włosy też mają rózne preparaty
 
 
leonard32
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 278
Wysłany: 2017-11-13, 12:12   

Dobrze jest też poczytać najpierw o tym, co się kupuje. Wiem, że na stronie ktomalek.pl jest to wszystko dobrze opisane i warto się z tym zaznajomić. Zerknij m.in tu gdzie opisana jestpramolan ulotka bardzo Ci to może ułatwić wybór leków pod siebie. Oczywiście kluczowa jest konsultacja z lekarzem, ale samemu też możesz się dokształcić dzięki takim stronom.
 
 
chiacynt
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lut 2018
Posty: 118
Wysłany: 2018-02-10, 18:43   

czasem zamawiałam coś w aptece internetowej, ale jednak większość razy w stacjonarnych punktach chyba kupuję. Wiadomo, bo można zawsze o coś zapytać i zawsze udzielną pełnej informacji. Tak jak szukałam kremu, czy jakiegoś serum na worki pod oczy, to pani od razu polecila mi Remescar.
 
 
julka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 205
Wysłany: 2018-04-23, 20:30   

Czasami leki jednak lepiej znaleźć w najbliższej oklicy. na szczęscie są teraz strony, które to ułatwiają. ostatnio szukałem leków dla dziadka i trafiłem na stronę, gdzie można sprawdzić dostępność leków 75+. Okazało się to bardzo praktyczne.
 
 
natka11
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 765
Wysłany: 2018-05-27, 15:52   

A co dokładnie potrzebujecie kupić? Ja ostatnimi czasy coraz bardziej przekonuję się do naturalnych leków, medycyny niekonwencjonalnej. Muszę przyznać, że w moim odczuciu jest znacznie skuteczniejsza. Na przykład tutaj http://www.herbavit.com.p...ntracja-energia znajdziecie produkty na pamięć i koncentrację.
 
 
mczay
Mały Reklamiarz


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 616
Wysłany: 2018-07-19, 16:03   

Jestem bezkompromisową przeciwniczką kupowania jakichkolwiek leków on-line. U nas w Jaśle apteką, która jest tak samo dobrze zaopatrzona jak apteki internetowe jest apteka alba. Wyróżniają ją także atrakcyjne ceny w porównaniu do pozostałych aptek w Jaśle. To tylko dwa z licznych argumentów dzięki którym zawsze polecam tą ze wszystkich aptek z Jasła.
 
 
Roarrra
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 160
Wysłany: 2018-08-16, 13:55   

Co do tematu aptek to też myślę że może was zaciekawić opcja od https://actionmed.pl czyli firmy zajmującej się sprzedażą sprzętów niezbędnych do aptek. Proponują oni wygodne i praktyczne roboty apteczne, a także szyby ekspozycyjne. Możecie również u nich dostać wyposażenie dla szpitali i innych placówek medycznych
 
 
edith1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 796
Wysłany: 2018-10-02, 10:16   

Ja uważam, że każda apteka online to bardzo dobre rozwiązanie. Głównie dlatego, że zakupy w takiej aptece są przede wszystkim wygodne. Warto się zapoznać bliżej z ofertami różnych tego typu aptek. Każda z nich ma przecież coś innego do zaoferowania.
 
 
dezynsekcja
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 367
Skąd: Tczew
Wysłany: 2018-10-02, 19:13   

Świetna apteka, duży wybór leków!

promowanie nowej restauracji
_________________
Forum cukierniczo-kulinarne
Ekspresowe lajki
Spętanie miłosne magia ceremonialna
panele premium floor
 
 
Krzywda
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 58
Wysłany: 2018-10-26, 21:34   

Faktycznie, jezeli chodzi o apteki internetowe, to wg mnie maja mega przewage nad zwyklymi aptekami.
Po 1- kolejki - kupujemy bez czekania
Po 2 - mozna sie na spokojnie zastanowic co chcemy kupic
Po 3 - ceny - przewaznie sporo nizsze.

Jak porownalam kiedys ceny lekow w aptece kolo mojej pracy, a w aptece https://www.apteka-melissa.pl/ gdzie przewaznie kupuje - to zdebialam. Nie wiem czemu ludzie robia nadal zakupy w zwyklych aptekach??
 
 
dezynsekcja
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 367
Skąd: Tczew
Wysłany: 2018-11-05, 21:42   

Dobra apteka internetowa, polecam

wycena działki gniezno
_________________
Forum cukierniczo-kulinarne
Ekspresowe lajki
Spętanie miłosne magia ceremonialna
panele premium floor
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u