NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Budowa domu a badania geofizyczne
Autor Wiadomość
Adverto22
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 722
Wysłany: 2024-01-26, 11:30   Budowa domu a badania geofizyczne

Kiedy budowaliście swoje domy to trafiliście na jakieś przeszkody w trakcie budowy? Czy robiliście przed rozpoczęciem budowy badania geofizyczne gruntu? Pytam bo wiem że jeśli w czasie prac traficie na jakieś historyczne pozostałości to zastopują ci budowę na dłuższy czas.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 31 Sty 2024
Posty: 1
Wysłany: 2024-01-31, 08:50   

 
 
izab
Mały Reklamiarz


Dołączył: 31 Sty 2024
Posty: 1
Wysłany: 2024-01-31, 08:50   

Ja musiałem mieć nadzór archeologa, bo niedaleko działki znajdują się zabytki. Kupiłem ją okazyjnie i dobrze na tym wyszedłem. Zrobiłem wcześniej takie badania - https://pogotowiearcheologiczne.pl/badania-geofizyczne/ Wiedziałem, czego można się spodziewać po gruncie i nic nas nie zaskoczyło. A ogólnie - zawsze warto zrobić badania, żeby uniknąć niespodzianek po rozpoczęciu prac. Po prostu wtedy nie stracisz czasu i pieniędzy na kopanie tam, gdzie nie należy tego robić.
 
 
cassie97
Mały Reklamiarz


Dołączył: 31 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Ciemne
Wysłany: 2024-01-31, 11:57   

Jak wybrać wykonawcę takich badań gruntu?
 
 
caswa4
Mały Reklamiarz


Dołączył: 31 Sty 2024
Posty: 4
Wysłany: 2024-02-01, 11:20   

Czy istnieją inne spojrzenia, które są często pomijane w tej dyskusji?
 
 
hulk
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 538
Wysłany: 2024-02-18, 20:17   

A to nie jest sprawdzane na etapie określania rodzaju działki do sprzedaży? Jeśli planujesz budowę, to przyda się kosztorys. Są do tego różne programy np. https://kosztorysuj.pl/wspracie/funkcje-programu/
 
 
messa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 377
Wysłany: 2024-02-19, 12:46   

Dla tych, którzy cenią sobie przestrzeń i funkcjonalność, projekty domów z poddaszem użytkowym mogą być idealnym wyborem. Na https://www.archon.pl/pro...zytkowym-pc2678 znajdziesz propozycje, które łączą w sobie te dwie cechy, oferując przytulne i przestronne wnętrza.
 
 
kakata
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Maj 2020
Posty: 440
Wysłany: 2024-03-03, 19:27   

W branży budowlanej posiadanie niezawodnego dostawcy jest kluczowe. Netexpol oferuje właśnie to - niezawodny i doświadczony dostawca ciętej blachy do zbrojenia. Ich siatka ciągniona jest idealna do tynków gipsowych, sufitów i konstrukcji wapienno-cementowych i jest doskonałym wyborem dla wysokiej jakości pracy.
 
 
cleve.zboncak
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Mar 2024
Posty: 4
Skąd: Mielec
Wysłany: 2024-03-04, 19:44   

Nigdy o takich badaniach nie słyszałam.
 
 
Scoffield
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 587
Wysłany: 2024-04-09, 07:18   

Jeżeli natomiast szukacie sprawdzonej ekipy, która wybuduje wam dom to polecam kontakt z firmą Domix. Specjalizują się w domach szkieletowych i mają w tym wieloletnie doświadczenie.
_________________
Domy szkieletowe Trzebinia
 
 
Patryk98
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Lip 2023
Posty: 37
Skąd: Poznań
Wysłany: 2024-04-16, 23:18   

Nie robiłem u siebie nic takiego i w sumie to nie miałem żadnych problem. Trochę tylko żałuję, że przyoszczędziłem na materiałach budowlanych. Po czasie jednak stwierdzam, że zdecydowanie warto postawić na solidne, specjalistyczne materiały budowlane, które oferuje np. ten sklep - https://www.techniart.pl/ - i oszczędzanie na tym nie ma żadnego sensu. Co myślicie na ten temat?
 
 
reesegoldner
Mały Reklamiarz


Dołączył: Wczoraj 15:51
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wczoraj 15:51   

Czy ktoś może doradzić, jak zapewnić działce budowlanej dostęp do drogi publicznej? Interesują mnie różne sposoby rozwiązania tego problemu, takie jak uzyskanie odpowiednich pozwoleń, budowa drogi dojazdowej czy też ewentualne negocjacje z sąsiadami. Chciałbym poznać praktyczne wskazówki i doświadczenia osób, które miały podobne wyzwania związane z zagospodarowaniem działki budowlanej. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i wskazówki!
_________________
Jak zapewnić działce budowlanej dostęp do drogi publicznej?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u