NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Fanczyza gastronomiczna
Autor Wiadomość
Spromyczek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 1
  Wysłany: 2017-03-31, 11:24   Fanczyza gastronomiczna

Poszukujecie franczyzy, która umożliwi Wam rozpoczęcie własnej działalności gastronomicznej na dogodnych warunkach? Znany producent panierki i marynaty do kurczaka Holly Powder we współpracy z marką Chilli Mili otworzyli wyjątkową sieć lokali serwujących dania fastfood z wybornym kurczakiem. Ze współpracy korzysta już ponad 30 lokali w całej Polsce, skąd takie zainteresowanie?

Otóż franczyzodawcy mają wiele do zaoferowania! :)

* Pomagamy nie tylko początkującym inwestorom, ale również osobom, które już prowadzą restauracje lub punkty gastronomiczne.
* Oferujemy różnorodne pakiety startowe dostosowane do potrzeb naszych interesantów oraz stanu technicznego lokalu.
* Nasi specjaliści chętnie służą pomocą podczas tworzenia planów aranżacji wnętrza i zaplecza kuchennego.
* Holly Powder gwarantuje świetnej jakości produkty (panierkę i marynatę) niezbędne do przyrządzenia wyśmienitego panierowanego kurczaka w amerykańskim stylu - w wersji na ostro lub łagodniejszej lubianej przez dzieci. :)
* Brak ukrytych dodatkowych opłat.
* Organizujemy cykle szkoleń, podczas których przekazujemy tajniki efektywnego przygotowywania mięsa i nie tylko.

Więcej informacji o współpracy z Holly Powder i Chilli Mili znajdą Państwo na stronach:

http://www.hollypowder.pl/franczyza/
http://chillimili.pl/franczyza/
 
 
REKLAMA


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 514
  Wysłany: 2017-05-09, 10:49   

 
 
ivana
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 514
Wysłany: 2017-05-09, 10:49   

coraz więcej osób się na coś takiego decyduje, to chyba jest o wiele bardziej opłacalne.
 
 
domino24
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 305
Wysłany: 2019-12-30, 18:35   

ivana napisał/a:
coraz więcej osób się na coś takiego decyduje, to chyba jest o wiele bardziej opłacalne.

Zgadzam się, a szczególnie, że teraz jest dostępny ten katalog franczyz w którym jest ponad 500 franczyz. Wydaje mi się, że to jest pierwsza i jedyna taka inteligentna wyszukiwarka w Polsce i może pomóc nie jednemu początkującemu jak i zaawansowanemu przedsiębiorcy.
 
 
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1178
Wysłany: 2021-12-29, 08:30   

W mojej ocenie franczyza to świetne rozwiązanie. Daje wiele korzyści. Oczywiście zanim zdecydujemy się na taki biznes - warto poszerzyć swoją wiedzę w temacie. Zostawiam namiary na świetny portal o franczyzie w Polsce - https://franczyzawpolsce.pl/ . Rzućcie okiem, a prowadzenie takiego biznesu będzie jeszcze łatwiejsze.
 
 
nitte
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Cze 2020
Posty: 380
Wysłany: 2021-12-29, 11:49   

O franczyzie gastronomicznej nie słyszałam, ale wiem że jest coś takiego kurier franczyza , bo moja siostra otworzyła punkt kurierski u siebie w sklepie. Cieszy się, że się zdecydowała, bo dzięki temu ma spory dochód dodatkowy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u