NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Balustrada tarasowa
Autor Wiadomość
Umbra
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Paź 2019
Posty: 43
Wysłany: 2019-12-19, 21:03   Balustrada tarasowa

Postanowiliśmy w końcu zagospodarować taras na piętrze, bo zawsze była tam tylko położona papa i w sumie drzwi balkonowe służyły do wyjścia w razie odśnieżania. Położyliśmy płytki, a na wiosnę chcemy zamontować balustradę. I tu pytanie, jaką byście wybrali? Osobiście sądzę, że najtrwalsza będzie ze stali nierdzewnej, taka jaką proponuje Chrom-Met https://chrom-met.pl/balustrady. Ale może dodać do niej jakieś wstawki szklane albo drewniane, będzie nowocześniej i bardziej stylowo?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 4
Wysłany: 2020-01-13, 17:52   

 
 
hanna.pietrz96
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Sty 2020
Posty: 4
Wysłany: 2020-01-13, 17:52   

akcenty drewna są jak najbardziej mile widziane
 
 
gg83
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 939
Wysłany: 2020-05-31, 11:42   

Warto też pomyśleć o markizach na taras. Tutaj http://www.twojamarkiza.pl się można na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele różnych propozycji, z którymi warto się zapoznać. Obecnie markizy dostępne są bowiem w wielu wzorach i kolorach. Także na spokojnie coś można wybrać.
 
 
martell
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2020
Posty: 138
Wysłany: 2020-08-23, 20:16   

O, jeśli chodzi o balustrady to odsyłam was do firmy Metal-House z Żar https://www.metal-house.p...ustrady-szklane U nas jest taka konstrukcja z użyciem szkła wykonana właśnie przez nich i bardzo fajnie wygląda, jest tez bardzo wytrzymała. Ogólnie firma jest bardzo solidna i terminowa, sprawnie i szybko wykonali dla nas balustradę.
 
 
AndrzejX
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Sie 2020
Posty: 14
Wysłany: 2020-08-25, 09:19   

Tak, szklane wstawki zawsze dodają uroku :)
 
 
migocki
Mały Reklamiarz


Dołączył: 19 Wrz 2020
Posty: 19
Wysłany: 2020-09-20, 02:35   

My też mamy balustradę ze stali nierdzewnej z elementami szklanymi i super to wygląda, nowocześnie i stylowo. Balustradę wykonała firma https://www.metal-house.p...ali-nierdzewnej z Żar. To dobrzy specjaliści, mają duże doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych. Plusa daję też za korzystne ceny.
 
 
Shrek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 198
Wysłany: 2020-11-10, 13:03   

A u mnie nawet balustrada wykonana jest z drewna, bo ten materiał najbardziej przypadł mi do gustu, gdy planowałem budowę tarasu. Do zabezpieczenia drewna wykorzystałem lazury Remmers, bo już wielokrotnie słyszałem o tym, że jest to jednak jeden z najskuteczniejszych środków impregnujących. Jak dotąd faktycznie świetnie się sprawdza. :->
 
 
rollin88
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Lut 2021
Posty: 3
Skąd: Przeciszów
Wysłany: 2021-02-02, 14:44   

Zastanawiam się również nad stałym zadaszeniem tarasu. Komplet gustownych mebli ogrodowych, urokliwe oświetlenie i wazony pełne barwnych kompozycji kwiatowych to nie wszystko! Aranżując tarasową przestrzeń polecamy pomyśleć o odpowiednim zadaszeniu. Dobrze dobrana konstrukcja nie tylko ochroni Cię przed słońcem czy deszczem, ale także sprawi, że poczujesz się niczym w przytulnym salonie pod chmurką.
 
 
abednar
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Lut 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-02-25, 16:39   

Podobają mi się balustrady na taras z litego drewna.
 
 
wilfred17
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2021-03-23, 10:28   

Wydaje mi się, że szklana balustrada jest ciężka w utrzymaniu.
 
 
lisandro.eichma
Mały Reklamiarz


Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 5
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 2021-03-30, 19:08   

Balustrada to element dekoracyjny i dający poczucie bezpieczeństwa.
_________________

 
 
mczay
Mały Reklamiarz


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 618
Wysłany: 2021-04-13, 15:26   

Jak szukacie jakie meble tarasowe zamówić i gdzie ich szukać to ja wam polecam w sieci ofert poszukiwać bo tam są najlepsze promocje no i też wybór często jest duży, większy niż stacjonarnie. Ja swoje właśnie tak kupowałam i zadowolona jestem, mam solidne.
 
 
Nadia
Mały Reklamiarz


Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 126
Wysłany: 2022-03-17, 06:23   

Znanym i ceniony producentem balustrad modułowych, systemów przesuwnych, ogrodów zimowych, zabudowy tarasów i balkonów jest firma Alufsion - https://alufusion.pl/. Z ich oferty korzystają przede wszystkim firmy budowlane, architekci, deweloperzy. Jeśli ty potrzebujesz prywatnie dla siebie balustrad to najlepiej poszukaj jakiegoś dystrybutora ich produktów w swojej okolicy.
 
 
manik999
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Gru 2021
Posty: 2248
Wysłany: 2022-03-20, 15:30   

Dla mnie świetnym wyborem okazały się pergole drewniane . Są bardzo solidne i przede wszystkim wyróżniają się dużą wytrzymałością i ładnym wyglądem także jestem zadowolona z zakupu
 
 
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1187
Wysłany: 2023-11-09, 11:54   

Tak naprawdę pomysłów na aranżację jest sporo, ale jeśli chcenie, żeby balkon był dodatkowym pokojem do relaksu, to dobrym rozwiązaniem będzie zabudowa balkonu warszawa . Takie prace wykonuje firma Widex Aluminium. Działają na terenie Mazowsza. Korzystają z dobrej jakości materiałów, a inżynierowie mają duże doświadczenie. Wykonują m.in. zabudowy ramowe czy bezramowe.
 
 
zuzula12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1631
Wysłany: 2023-12-20, 12:02   

Jeżeli szukacie firmy, która zajmuje się zabudowa tarasu warszawa lub alkonu, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę stronę, gdzie znajdziecie ofertę Widex Aluminium. Na stronie możecie sprawdzić dostępną ofertę, kontakt oraz portfolio.
 
 
Łucja3
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 1053
Wysłany: 2024-04-09, 15:26   

Mam jedną ścianę na tarasie, gdzie mogłabym postawić pergolę z donicą. Myślę, że mogłoby fajnie zarosnąć, nie wiem jeszcze jakie rośliny posadzić. Natomiast donice ogrodowe z pergolą widziałam w tym sklepie https://homerzo.pl/. Co sądzicie o ich asortymencie? Czy już zdarzyło się Wam robić u nich zakupy?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u