NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
ginekologia estetyczna - Gdańsk
Autor Wiadomość
dancequeen
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Lis 2020
Posty: 167
Wysłany: 2023-08-09, 16:33   ginekologia estetyczna - Gdańsk

Cześć, szukam ginekologa, zajmującego się ginekologią estetyczną. Koleżanka wspomniała, że można zapisać się na konsultację do Centrum Zdrowia i Urody MAM. Czy to prawda? Poleciła też dr Blicharczyk. Poczytałam opinię o tej pani doktor i faktycznie - jest chwalona przez pacjentki za podejście do tematu i profesjonalizm. Korzystałyście z jej usług?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1631
Wysłany: 2023-10-19, 09:30   

 
 
zuzula12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1631
Wysłany: 2023-10-19, 09:30   

Moim zdaniem warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem. Jeżeli potrzebujecie pomocy z zakresu ginekologii estetycznej, ginekologii lub położnictwa, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić ofertę na stronie - https://ginekoestetica.pl/ .
 
 
singal
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Lis 2020
Posty: 201
Wysłany: 2023-10-30, 12:47   Re: ginekologia estetyczna - Gdańsk

Ja korzystałam. Robiłam u pani dr Blicharczyk labioplastykę i żałuję tylko, że tak późno się na to zdecydowałam :) Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy. Na wizycie czułam się pewna siebie i zrozumiana. Żadne z moich pytań nie zostało zlekceważone. Bardzo polecam
 
 
juska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 459
Wysłany: 2024-04-19, 17:30   

A jaki dokładnie jest problem? Ja na przykład nie jestem zadowolona z wyglądu moich stref intymnych, z biegiem lat wyraźnie się zmieniały, porody zrobiły swoje, zaburzenia hormonalne. Ale nie muszę chyba od razu iść pod nóż, widzę, że taki żel jak https://massmedica.com/produkt/co2liftv-5/ mógłby mi pomóc poprawić wygląd, poziom nawilżenia, zmniejszyć podatność na infekcje. Muszę zdecydowanie więcej przeczytać na jego temat.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u