NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Zegar ścienny
Autor Wiadomość
zuzula12
Mały Reklamiarz


Dołączył: 24 Mar 2021
Posty: 1617
Wysłany: 2021-08-04, 07:55   Zegar ścienny

Wiele lat temu zegary ścienne stały się zdecydowanie czymś więcej, niż tylko urządzeniami odmierzającymi czas. Prócz niezaprzeczalnej strony praktycznej, dodatkowo, stanowią również doskonały element dekoracyjny. Polecam Wam zegar do salonu , jest to zdecydowanie najczęściej spotykana ozdoba w naszych salonach.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 311
Wysłany: 2021-09-19, 11:15   

 
 
bard
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 311
Wysłany: 2021-09-19, 11:15   

Nowoczesne zegary ścienne znajdziesz w sklepie Indelo https://www.indelo.pl/zegary-scienne-cat-84. Wielu osobom zegary kojarzą się jednak z przestarzałą aranżacją wnętrz. Nic bardziej mylnego. Obecnie jest tak duży wybór zegarów, które pasują do wielu stylizacji. Teraz bardzo modne są naklejane zegary.
 
 
Boozenka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Maj 2017
Posty: 142
Wysłany: 2022-01-02, 23:55   

Ja mam w salonie ten zegar - https://www.sfmeble.pl/p/...t-o120-cm-zloty i mega mi się podoba :) Super prezentuje się na ścianie. Jest duży i wygląda efektownie. Może i Wam się spodoba. A jeśli nie, to w swoim asortymencie mają więcej zegarów, zerknijcie sobie.
 
 
zuzia.gola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1218
Wysłany: 2023-03-21, 22:10   

Czy w dalszym ciągu sięga się po jakieś zegary na ścianie? Może zegary ścienne glamour będą fajnie pasowały? Podoba mi się aranżacja kuchni, salonu lub jadalni z takim zegarem na ścianie. Trzeba tylko dobrać sobie pasujący zegar, a w tym np. może pomóc strona https://alilainteriors.pl/ .
 
 
daniel.jordon
Mały Reklamiarz


Dołączył: 22 Mar 2023
Posty: 11
Skąd: Łódź
Wysłany: 2023-03-22, 13:21   

Jaki zegar ścienny polecacie do salonu?
 
 
qwe123
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Lip 2023
Posty: 142
Wysłany: 2023-07-18, 14:42   Zegar daltoński- oferta mozaika-luxor.pl

Hej! Kupiłam ostatnio zegar daltonski urzadzając pokój moich przedszkolaków. Wybrałam ten z oferty mozaika-luxor.pl, wykonany z naturalnej sklejki, motyw porządnie nadrukowany. Wygląda super jako uzupełnienie wystroju a co najważniejsze uczy dzieciaki czym jest pojęcie czasu. Bardzo polecam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u