NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Odpady pobudowlane
Autor Wiadomość
deborah
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 540
Wysłany: 2023-03-13, 13:07   Odpady pobudowlane

Szukam sprawdzonej firmy, która odbiera odpady pobudowlane Białystok wraz z wynajmem kontenera. Jaką możecie mi polecić?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 248
Wysłany: 2023-04-07, 08:57   

 
 
zibilol
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 248
Wysłany: 2023-04-07, 08:57   

a o jakie konkretnie odpady chodzi ? bo jeśli jest to gruz to myślę, ze kontenery będą ok. natomiast jeśli w gr wchodzą ciecze czy materiały sypkie to skontaktuj się z firmą https://makowskimis.eu/, oni realizują zamówienia na terenie całego kraju. Posiadają specjalistyczny pojazd VacuPress, który działa na zasadzie podciśnienia, wszelkiego rodzaju odpady usuwa szybko ale i bezpiecznie dla środowiska.
 
 
Łucja3
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 1053
Wysłany: 2023-06-13, 13:04   

Ja szukam takiej firmy wywożącej gruz w Gdańsku. Co możecie powiedzieć o usługach Zamów-Kontener.pl https://zamow-kontener.pl/pomorskie/wywoz-gruzu-gdansk/? Czytałam na ich stronie, że nie tylko wywozem gruzu się zajmują. Jeśli ma się duże gabaryty, to także można im zlecić wywóz. Mąż ostatnio uznał, że mamy w domu zbyt wszystkiego pełno, dobrze by było trochę mebli wywieźć na wysypisko śmieci.
 
 
karolcia3
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Sie 2022
Posty: 361
Wysłany: 2023-07-14, 16:22   

Niedawno udało nam się znaleźć firmę, która przyjedzie i odbierze nasze odpady elektryczne. Można ich znaleźć pod tym adresem internetowym odbiorydomowe.pl . Myślę, że warto zajrzeć na ich stronę internetową, ponieważ dzięki nim możliwe jest bezpłatne pozbycie się niechcianych odpadów, które zalegają w domu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u