NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Rolety markizy moskitiery plisy żaluzje karnisze producent
Autor Wiadomość
matek481
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Maj 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-05-21, 10:55   Rolety markizy moskitiery plisy żaluzje karnisze producent

Witam serdecznie chciałbym polecić Państwu firmę 7 Trade House. Firma ta jest producentem rolet, żaluzji, plis, moskitier oraz karniszy, a także zajmuje się serwisem i montażem.

Największy wybór
Oryginalne wzornictwo
Nowoczesny design
Jakość bez kompromisów
Indywidualne podejście do klienta


Asortyment:
Rolety - zewnętrzne aluminiowe, zewnętrzne antywłamaniowe
Roletki - tradycyjne, w kasecie, dzień noc
Plisy
Żaluzje - poziome, pionowe, drewniane, bambusowe, laminowane
Markizy
Moskitiery
Karnisze
Bramy garażowe
Okna
Drzwi

Dodatkowo proponujemy:
-fachowe doradztwo
-przemyślany i profesjonalny montaż wykonany przez ekipę z kilkunastoletnim doświadczeniem
-należyta dbałość i ostrożność przy przeprowadzanych pracach
-serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Kontakt: mateusz120394@gmail.com 787878770
 
 
REKLAMA


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 38
Wysłany: 2018-11-27, 19:12   

 
 
Helit
Mały Reklamiarz


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 38
Wysłany: 2018-11-27, 19:12   

Ja zamawiałem w swojej okolicy rolety na https://www.agatarolety.pl/ . Duży wybór rolet i żaluzji, więc każdy dopasuje coś odpowiedniego do swojego wnętrza. Rolety idealnie dopasowane do każdego okna, co bardzo elegancko się prezentuje. Każdy mechanizm jest sprawdzamy zanim roleta, czy żaluzji trafi do klienta. W razie wyrobienia się jakiegoś elementu za niewielkie pieniądze zostaną wymienione. Takiej możliwości nie mam kupując gotowe rolety w sklepie.
 
 
Łucja3
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 1036
Wysłany: 2019-09-29, 15:13   

Dziś będę zamawiać rolety dzień i noc w sklepie z roletami Familyrollo https://familyrollo.pl/sklep/rolety-dzien-i-noc Długo się zastanawiałam,co mam wieszać w oknach. Już przez chwilę zdecydowana byłam na firany i zasłony, ale ostatecznie doszłam do wniosku, że trzeba iść z duchem nowoczesności. Nie będę się uwsteczniać. Ominie mnie pranie firan i zasłon, że o prasowaniu, którego nie znoszę nie wspomnę. No i cena, nie wspominałam o cenie, a jest naprawdę rewelacyjna.
 
 
Pola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 573
Wysłany: 2019-10-25, 09:29   

Obecnie wybór żaluzji i rolet jest bardzo duży więc nikt nie powinien mieć problemu z dobraniem osłon okiennych do swojego wnętrza. Jeśli chcecie, aby rolety były idealnie dopasowane to warto rozważyć zakup rolet na wymiar. Bardzo ciekawe propozycje rolet ma firma Krakżal . U nich można zamówić nowoczesne rolety tekstylne, modne rolety dzień/noc a także rozmaite żaluzje. Na stronie znajdziecie szczegóły oferty.
 
 
mela80
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Gru 2020
Posty: 205
Wysłany: 2022-04-22, 16:06   

Ja postawiłam na tradycyjne zasłony. Jakoś rolety mnie nie przekonują. Zasłony kupiłam w https://nietylkofiranki.pl/143-zaslony . Idealnie dobrałam je do kolorystyki pomieszczeń. Latem często otwieram szeroko okna, więc zasłony lepiej się sprawdzą.
 
 
Scoffield
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 572
Wysłany: 2022-05-09, 07:36   

Szeroką ofertę jeśli chodzi o rolety, plisy czy też moskitiery ma firma Roltex z Wrocławia. Polecam bo bez problemów można znaleźć u nich coś w sam raz dla siebie.
_________________
Domy szkieletowe Trzebinia
 
 
exodus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Maj 2023
Posty: 7
Wysłany: 2023-09-04, 20:34   

To ja od plis okiennych podrzucę tutaj producenta Nafi. Według mnie one dobrze wyglądają w oknach i nie zabierają przestrzeni. Do tego są solidnie wykonane i będą służyły lata :) A cena? Naprawdę atrakcyjna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u