NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Marzenie moje - rozwinąć biznes w internecie.
Autor Wiadomość
Żuk
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 7
  Wysłany: 2010-11-07, 23:31   Marzenie moje - rozwinąć biznes w internecie.

W internecie roi się od reklam typu: zarabiaj w sieci, jak osiągnąć pasywny dochód, jak zdobyć finansową niezależność, zacznij zarabiać w internecie to nić prostszego i wiele, wiele temu podobnych zwrotów.
Dla kogoś kto właśnie poszukuje w Necie pracy, takie zwroty są bardzo atrakcyjne. Ktoś inny nie zaangażowany, tym samym nie związany emocjonalnie powie - eee - to bajki.
Otóż nie. To nie bajki. Musisz tylko uświadomić sobie jedno. Internet to bardzo specyficzne środowisko i zgonie ze swą specyfiką wymaga specyficznych zasad postępowania, narzędzi, umiejętności specyficznej wiedzy i specjalnego wyposażenia.
Aby rozpocząć "marsz ku finansowej niezależności" musisz wszystko to co wymieniłam wyżej poznać i zastosować. Zaczynasz "pochłaniać" wszystkie proponowane Ci kursy. Mijają tygodnie a nawet miesiące a w dalszym ciągu Twoje marzenie pozostaje nadal tylko marzeniem.
Nie załamój się zwróć się do fachowców mogą Cię wyposażyć w to czego potrzebujesz.

Kliknij w link i po kłopocie
cd nastąpi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u