NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
grocholacafe.pl - stronka o Katarzynie Grocholi
Autor Wiadomość
amiqa
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-10-02, 14:18   grocholacafe.pl - stronka o Katarzynie Grocholi

Stronka http://www.grocholacafe.pl to strona, której bohaterką jest Katarzyna Grochola. Katarzyna Grochola napisała wiele fajnych książek, np. Trzepot skrzydeł
"Osobowość ćmy", "Nigdy w życiu", "Podanie o miłość", "Ja wam pokażę", "Kryształowy anioł", "Zielone drzwi". Na stronce będą pojawiać się ciekawostki o Katarzynie Grocholi i jej książkach. Katarzyna Grochola jest moją ulubioną pisarką. Bardzo lubię książkę "Trzepot skrzydeł".
"Trzepot skrzydeł" opowiada o pewnej młodej kobiecie, która jest poniżana przez męża. Doświadcza ona agresji ze strony męża. Hanka jednak kocha swojego oprawcę. I co dziwne mąż kocha ją. A jednak traktuje ją bardzo źle. Stopniowo uzależnia od siebie Hankę. Trzepot skrzydeł opowiada historię bardzo wielu kobiet tak naprawdę. Takie sytuacje są obecne w wielu domach. jednak kobiety wstydzą się o tym mówić. Zwłaszcza, jeśli sytuacja ma miejsce w domach tzw. inteligenckich.
Czy bohaterce książki Katarzyny Grocholi uda się w końcu uwolnić od męża? Mogę tylko zdradzić, że pewnego dnia przeleje sie czara goryczy, gdy Hanka straci coś ważnego.
"Trzepot skrzydeł" jest napisany w formie listu do bliżej nieokreślonej osoby. Taka forma powieści jest bardzo interesująca. "Trzepot skrzydeł" jest moją ulubioną książką i zawsze będę do niej wracać. Zwłaszcza,że napisana jest bardzo empatycznie i prawdziwie.
Oczywiście "Trzepot skrzydeł nie jest jedyną ulubioną książką Katarzyny Grocholi. Bardzo lubię też np. "Osobowość ćmy" i krótkie opowiadanie, np. "Drugi brzeg".
_________________
zarabianie przez internet
serwis dla kobiet
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u