NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
HOL-MAX pomoc drogowa
Autor Wiadomość
Ekejot
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 44
Wysłany: 2013-04-02, 01:23   HOL-MAX pomoc drogowa

Ja osobiście polecam usługi firmy HOL-MAX Pani Magdaleny Wiącek. Dysponują naprawdę dobrym sprzętem, lawetami. Pomoc oferują 24h na dobę w ich ofercie są takie usługi jak holowanie samochodów osobowych i dostawczych czy transport maszyn budowlanych i rolniczych. Na dodatek wszystkiego super ceny i miła obsługa :) Oferują także auta zastępcze. Firma jak najbardziej godna uwagi. Więcej na ich stronie www.pomocdrogowa.i-wroclaw.pl
 
 
REKLAMA


Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-05-07, 15:40   

 
 
nowak234
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 11
Wysłany: 2015-05-07, 15:40   

Najgorsze z pomogą drogową jest to że nie da się zaplanować w większości przypadków sytuacji w których będzie potrzebna... i wtedy na gwałt szuka się czegoś w danej okolicy... Mi ostatnio popsuło się auto właśnie we Wrocławiu i był duży problem żeby kogoś znaleźć... ale będę pamiętał..
 
 
Antek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Maj 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-05-17, 17:10   

Dokładnie tak, nigdy nie myślałem że będę potrzebował pomocy drogowej, bo zawsze w przypadku awarii korzystałem z pomocy znajomych i linki holowniczej, ale ostatnio nie miałem wyjścia i stanąłem na trasie pod Krakowem bez żadnego kontaktu. Na szczęści miałem smartfona i w googlach trafiłem na stronę: http://pomoc-drogowa-krakow.pl zadzwoniłem do nich i laweta przyjechała dosyć szybko. Dzięki nim mogłem szybko wrócić do domu (niestety pociągiem bo auto zostało w warsztacie)
 
 
zuzia.gola
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 1214
Wysłany: 2015-05-31, 15:03   

Zdarza się, że awaria pojazdu dotyka nas nie w kraju, a za granicą. Wówczas warto mieć pod ręką kontakt do tej firmy http://www.hussar-gruppa.com/ . Świadczą usługę pomocy drogowej na na głównych szlakach tranzytowych Europy.
 
 
milos
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Lut 2016
Posty: 225
Wysłany: 2016-04-28, 23:08   

Polecam także holowanie we Wrocławiu: http://pomocdrogowa.i-wroclaw.pl super spece szybko reagują, szybko przyjeżdżają i dobra cena.
 
 
gynia
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Sty 2017
Posty: 116
Wysłany: 2018-09-20, 17:35   

Ja szukałem jakiejś pomocy w jednym z miast śląska. W internecie znalazłem jakąś i zadzwoniłem z nadzieją, że szybko się ktoś zjawi. pomoc drogowa siemianowice śląskie szybko i sprawnie poradziła sobie z problemem, a mój samochód znalazł się na warsztacie samochodowym.
 
 
lech332
Mały Reklamiarz


Dołączył: 11 Lis 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-11-11, 10:40   

Sam zostawiam adres do lawety z której ostatnio korzystałem.Tak naprawdę to z obsługi byłem zadowolony.
 
 
kaefen
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 105
Wysłany: 2020-06-13, 12:46   

Mnie jakiś czas temu zależało na znalezieniu lawety tyle, że na terenie konkretnego miasta w Niemczech. Tam właśnie zaczął się mój problem z samochodem. Na https://laweta-berlin.com.pl/ znalazłem Polską pomoc drogową, z czego się niezmiernie ucieszyłem. Skorzystałem z usług dzięki czemu samochód mógł obejrzeć mechanik i zadecydować co dalej. Ponieważ nie wiem, czy jeszcze kiedyś nie przyjdzie mi skorzystać z tego typu usług postanowiłem zapisać numer. W razie potrzeby będzie jak znalazł.
 
 
Super-Mario
Mały Reklamiarz


Dołączył: 06 Lip 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-07-06, 14:00   

W moim przypadku bardzo sprawdziła się firma [https://www.laweta-swiecko.com.pl/]Pomoc drogowa Świecko[/url] ponieważ uderzyłem w sarnę na niemieckiej autostradzie 40km od granicy. Zdecydowałem się na ich ofertę ponieważ działają przez całą dobę na terenie Niemiec i mają świetne opinie na Google Maps. Laweta przyjechała na miejsce kolizji już po 20 minutach i bezpiecznie odholowali mój samochód do Polski.
 
 
jesti
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Maj 2020
Posty: 37
Wysłany: 2021-11-17, 21:36   

Kiedy na trasie Katowice-Kraków siadło mi auto był w kropce. Na całe szczęście mój szwagier po mnie podjęchał i mnie scholował do mojego mechanika. Na całe sczęście serwis ferrari Śląsk z usług którego korzystam był czynny, bo to był środek tygodnia. Zostawiłem auto, szwagier odwiózł mnie do domu. Mechanik zadzwonił następnego dnia, powiedział co jest nie tak i szybko uporał się z naprawą. Dlateo oprócz firmy, osoby która pomoże Ci holowaniu samochodu, kluczową kwestią jest znalezienie mechanika i to dobrego. Od tej sytuacji minęło parę miesięcy, a mój wóz się spisuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u