NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
jak się inhaluje?
Autor Wiadomość
sandrarox
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-07-15, 09:03   jak się inhaluje?

Bo teraz to chyba wygląda nieco inaczej, niż za moich szczenięcych lat... Jak mnie inhalowano, to wyglądało to tak że wstawiało się kocioł wrzątku, coś tam rozpuszczało, kładło gar na podłodze, głowa pod ręcznik i wdychaj...
A teraz to są jakieś specjalne maszyny, wygodnickie i w ogóle... Ciekawe tylko, jak z efektami leczenia za ich pomocą: są lepsze, takie same, a może gorsze niż tradycyjną, domową inhalacją?
 
 
REKLAMA


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 198
Wysłany: 2020-07-15, 11:54   

 
 
Shrek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 198
Wysłany: 2020-07-15, 11:54   

Wszystko zależy jakiego rodzaju maszyny będziemy używać i w jakim celu. Przykładowo jeśli potrzebujemy inhalacji tlenem, to przyda się koncentrator tlenu, nie trzeba jeździć do szpitala.
 
 
kiryan87
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lip 2020
Posty: 1
Wysłany: 2020-07-15, 21:38   

Strona https://polskie-sloty.com/ jest twoim przewodnikiem po slotach w Polsce
Dowiedz się, jakie najpopularniejsze automaty są dostępne przed grą w Polsce i spróbuj zagrać za darmo \!
 
 
Malibu
Mały Reklamiarz


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 40
Wysłany: 2020-07-16, 12:12   

Są po temu różne inhalatory, ale tak jak piszesz nadal można.
____________________________________
prawo rodzinne Poznań
 
 
sandrarox
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-07-20, 09:18   

Malibu napisał/a:
Są po temu różne inhalatory, ale tak jak piszesz nadal można.

Że różne, to ja wiem - na https://megamedic.pl/inhalatory/inhalator-dla-dzieci nie ma dwóch takich samych modeli, ich specyfikacje są bardzo zróżnicowane. Pytanie brzmi: który sprzęt jest najlepszy i jaka jest jego skuteczność w porównaniu z tradycyjnymi, domowymi sposobami inhalacji???
 
 
hermiston.efrai
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Lip 2020
Posty: 6
Skąd: Poznań
Wysłany: 2020-07-21, 15:15   

Mam problemy z zatokami od dawien dawna. Od lekarza również dostałam polecenie by inhalować się różnymi naparami.
 
 
StanislawTomasz
Mały Reklamiarz


Dołączył: 22 Mar 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-03-22, 13:40   

Choć zdrapki https://przewodnik-hazardowy.com/zdrapki-online-co-warto-o-nich-wiedziec/ w wersji online i papierowej należą obecnie do najpopularniejszych gier losowych, to są znacznie młodsze niż chociażby automaty slotowe. Pierwsze tego typu gry powstały w latach siedemdziesiątych, gdy udało się wyprodukować specjalną warstwę ochronną zakrywającą symbole na planszy. Taką możliwość kasyna internetowe wprowadziły natomiast dopiero w XXI wieku i to kilka lat po 2005 roku, który był przełomowy ze względu na powstanie pierwszych projektów technologii pozwalających na grę w sieci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u