NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
forum muzyczne
Autor Wiadomość
acces
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-08-18, 10:15   forum muzyczne


Pasjonuje Cię muzyka? Szukasz fachowych odpowiedzi na zagadnienia muzyczne? Chcesz przedstawić swoje poglądy jak i pochwalić się (pokazać) swoja muzykę która tworzysz bądź słuchasz? Dołącz do nas... forum muzyczne
 
 
REKLAMA


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1184
Wysłany: 2019-10-07, 08:56   

 
 
karin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 1184
Wysłany: 2019-10-07, 08:56   

Fajna sprawa. Z pewnością skorzystam. Od siebie mogę też zostawić namiary na sklep pomocny w temacie akustyki - https://www.mega-acoustic.pl/ . Myślę, że każdy pasjonat dźwięku znajdzie tu coś dla siebie.
 
 
Norbert4443
Mały Reklamiarz


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 380
Wysłany: 2020-12-16, 20:24   

https://music-shop.pl/ to bardzo ciekawy sklep w którym znajdziecie bardzo fajne i pomocne w przygotowaniu występu muzycznego statywy kable i pprzełącza. Taki pokaz muzyczny zawsze wiąże się z masą sprzętu który trzeba też jakoś przewieść. Sklep ten ma też w ofercie różne skrzynie i torby na takie przypadki.
 
 
ebeno
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Gru 2020
Posty: 3
Wysłany: 2020-12-18, 11:52   

super link :)
 
 
ofelia
Mały Reklamiarz


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 136
Wysłany: 2020-12-20, 18:04   

Ja uwielbiam słuchać muzyki, głównie poważnej. To dla mnie najlepszy sposób na relaks. Jednak jak wiadomo w takiej muzyce szczególne znaczenie ma dźwięk. Trzeba mieć więc odpowiedniej jakości sprzęt, mnie zależało konkretnie na słuchawkach. Dźwięk ma być czysty i dobrej jakości. Takie słuchawki znaleźć można tutaj http://bangolufsen.pl/ . Mają spory wybór więc każdy z nas znajdzie coś dla siebie. Raz poczyniona inwestycja w sprzęt dobrej jakości będzie cieszyć długi czas.
 
 
Melvina
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 22
Wysłany: 2021-01-23, 14:55   

Na pewno miłośnicy grania na instrumentach muzycznych mają takie miejsca, które chętnie odwiedzają. Fajnie jest mieć takie ciekawe hobby według mnie. Może też zainteresuje was sklep muzyczny internetowy Vera Music? Jak będziecie potrzebować instrumentów, nagłośnienia, to na pewno tu coś odpowiedniego znajdziecie.
 
 
Eksus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Cze 2018
Posty: 60
Wysłany: 2021-02-14, 13:39   

Chętnie dołączę, ponieważ nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez muzyki. Nawet planuję kupić nowe słuchawki Apple AirPods Max https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/apple-airpods-max-specyfikacja . Są nareszcie dostępne w sprzedaży i przyznam, że warto było na nie czekać. A może znacie już tą ich nową technologię i funkcje?
 
 
Klaudyna
Mały Reklamiarz


Dołączył: 09 Wrz 2017
Posty: 756
Wysłany: 2022-06-09, 23:07   

Jest sporo stron poświęconych muzyce :) Ja na przykład ostatnio, na jednej ze stron znalazłam: soundbary dolby atmos ranking i planuję zakup tego sprzętu w najbliższym czasie.
 
 
Kumeka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Cze 2022
Posty: 3
Wysłany: 2022-06-10, 13:13   

wooow :) super link! przyda sie
 
 
natka11
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 765
Wysłany: 2023-10-30, 17:34   

Tłoczenie płyt CD oraz DVD to całościowy proces kilkuetapowej obróbki, polegający na odciskaniu oraz starannym wykończeniu ich elementów przed oddaniem do użytkowania. Jeżeli więc zależy wam na tak profesjonalnej usłudze, to tłocznia x-disc z pewnością sprosta waszym oczekiwaniom.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u