NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Stomatolog dziecięcy Kraków
Autor Wiadomość
victoria
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Lis 2018
Posty: 212
Wysłany: 2019-08-27, 14:39   Stomatolog dziecięcy Kraków

Hejooo. Czy ktoś z Was był z dzieckiem u Stomatolog dziecięcy Kraków ? Polecacie? Słyszałam że jest świetny!
 
 
REKLAMA


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 25
Wysłany: 2019-09-13, 22:17   

 
 
natasza85
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 25
Wysłany: 2019-09-13, 22:17   

Ze swoim brzdącem chodzimy do stomatologa Kraków Płaszów,super gabinety. Lekarz bardzo miły i ze wspaniałym podejściem do dzieci. Wszędzie bardzo czysto i brak tego specyficznego zapachu, którego mój syn nie znosi. Teraz chyba bardziej ja przeżywam te wizyty z malcem niż on sam, naklejki dzielnego pacjenta czynią cuda i super dentysta.
 
 
Grucha94
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Wrz 2020
Posty: 617
Wysłany: 2021-03-27, 08:18   

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli nie zadbacie o to, by Wasze dzieci miały najlepszą opiekę od młodości, to może to spowodować poważne problemy w dorosłym życiu. Właśnie dlatego powinniście wiedzieć, że od razu warto wybierać takie gabinety jak https://www.rdent.eu/uslu...tomatologiczna/ To może być dla Was najlepszym wyborem, sami się o tym przekonajcie.
_________________
materiały promocyjne
 
 
fifika
Mały Reklamiarz


Dołączył: 26 Mar 2019
Posty: 243
Wysłany: 2021-06-29, 14:39   

Jeśli chodzi o Kraków to nie pomogę, sama mieszkam w Jarosławiu i tu mogę się podzielić namiarem na sprawdzoną przeze mnie i moich najbliższych klinikę https://www.novadent-jaroslaw.pl/ . Indywidualne podejście do pacjenta, rozsądne ceny, szybkie terminy wizyt, jak coś się dzieje to też zawsze można zadzwonić i lekarz w miarę możliwości przyjmuje nawet tego samego dnia ( jeśli pojawia się silny ból czy stan zapalny).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u