NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Mój mały Blog
Autor Wiadomość
PgDn
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-10, 19:26   Mój mały Blog

Witam. Stworzyłem bloga dla mojej książki. Oto link: http://pgdnstory.webnode.com/
Zachęcam wszystkich do czytania i informowania znajomych o tym blogu. To dla mnie wiele znaczy.

Pozdrawiam PgDn

Małe streszczenie książki:

Dawid ma 18 lat. W życiu ma ciężko, wiadomo – rodzice, szkoła, koledzy, i tak dalej… Wybierają się na szkolną wycieczkę do pewnej firmy gdzie prezentowane są najnowsze technologie, jakimi dysponują Amerykanie. Dawid chodzi do bogatej szkoły. Jego rodzice dobrze zarabiają, niezbyt dobry z niego uczeń. Ciągle kłuci się z Ojcem. W czasie pokazów Dawid i jego koledzy idą się przejść po budynku. Maja zamiar spalić trochę marihuany. Postanawiają zjechać windą na niższe piętra gdzie nikt ich nie przyłapie. Wędrują po pustych korytarzach. Dawid wchodzi do jednego z pomieszczeń, szukając toalety. W pokoju jest wiele różnych urządzeń. Nagle zapala się światło i do laboratorium wchodzi jakiś człowiek. Dawid zaczyna się tłumaczyć jak tu trafił, i natychmiast wychodzi. Odnajduje kolegów i razem wracają na pokaz. Po imprezie okazuje się, że właśnie w tej firmie uczniowie będą mogli odbywać praktyki. Dawid nie jest tym faktem przejęty, więc to olewa. Po paru dniach przyjeżdża do niego pewien pan który proponuje mu staż w tej firmie. Jest to ten sam facet co przyłapał go na myszkowaniu w laboratorium. Dawid nie ma wyjścia musi się zgodzić ponieważ naciska na niego Ojciec. Dawid staje się testerem podróży w czasie, na początku jest mu ciężko się z tym pogodzić, później wykorzystuje to aby naprawić stare błędy. Niestety pewnego dnia coś poszło nie tak i Dawid Przeniósł się w czasie o 253 lata. Na Ziemi pojawili się kosmici...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u