NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Studia zaoczne
Autor Wiadomość
edith1
Mały Reklamiarz


Dołączył: 20 Maj 2016
Posty: 796
Wysłany: 2019-06-21, 16:52   Studia zaoczne

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/k...,2,2,259,54,259
a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych
 
 
REKLAMA


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 76
Wysłany: 2019-11-09, 19:38   

 
 
Eizzy
Mały Reklamiarz


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 76
Wysłany: 2019-11-09, 19:38   

Jak najbardziej jestem zdania, że studia zaoczne w niczym nie ustępują studiom dziennym. Sama jednak zdecydowałam się na ten drugi wariant. Wybrałam studia prawnicze na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu i chciałabym dobrze przygotować się do wybranego przeze mnie zawodu. Uczelnia zapewnia mi szereg interesujących zajęć teoretycznych i praktycznych. Miałam również możliwość uczestniczenia w praktyce zawodowej oraz stażu. Na stronie https://www.prawowroclaw....-letnie-studia/ znajduje się więcej informacji na ten temat. ;-) ;-)
 
 
Monika
Mały Reklamiarz


Dołączył: 01 Kwi 2020
Posty: 35
Wysłany: 2020-04-23, 15:22   

Ja się z Tobą zgadzam w 100%, że studia zaoczne to super sprawa. Nie widzę też niczego złego w uczelniach prywatnych. Szczególnie że na państwowych uczelniach kierunki są bardzo ogólne i niedostosowane do zapotrzebowania rynku pracy. Uczelnie prywatne mają bardzo ciekawe kierunki np prawo w zarządzaniu przedsiębiorstwem: https://vizja.pl/studia-wyzsze/prawo-w-zarzadzaniu-przedsiebiorstwem,ws60.html jest na AEH w Warszawie.
 
 
zofialipska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 31 Sty 2019
Posty: 74
Wysłany: 2020-04-28, 17:43   

Ja studiowałam zaocznie, bo jednocześnie pracowałam. Dałam radę choć lekko nie było. Warto sprawdzić ofertę WSEI https://wsei.edu.pl/, mają ciekawe i przyszłościowe kierunki studiów. Ja pracę w zawodzie znalazłam już na pierwszym roku studiów, dlatego przeszłam z dziennych na zaoczne.
 
 
Sonique
Mały Reklamiarz


Dołączył: 04 Maj 2020
Posty: 39
Wysłany: 2020-05-21, 17:11   

Zgadzam się z Moniką, ogólne kierunki studiów są problematyczne, bo skończysz taki i w sumie masz wciaż wiedzę ogólną. trzeba się w czymś specjalizować albo na stuidach albo poza nimi iść na jakiś ciekawy staż praktyki może szukac pracy w zbliżonej branży
 
 
Szkolna
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Cze 2020
Posty: 5
Wysłany: 2020-06-18, 15:09   

Studiował ktoś z Was finanse i rachunkowość zaocznie? Co myślicie na ten temat? czy może bardziej korzystne są studia stacjonarne na tym kierunku? Szczerze mam prace i nie do końca chcę z niej rezygnować....
 
 
juska
Mały Reklamiarz


Dołączył: 13 Gru 2019
Posty: 449
Wysłany: 2020-12-19, 17:52   

Po szkole zaraz musiałam iść do pracy, nie miałam możliwości żeby studiować dziennie. gdyby nie studia zaoczne to pewnie do tej pory bym na nie nie poszła. Kierunek jest ważny a nie sam tryb od tego zacznijmy. Dobierajcie to co Was interesuje. Może ochrona środowiska? Na tej stronie macie namiary na dobrą uczelnię w Warszawie gdzie to jeden z licznych kierunków jakie prowadzą.
 
 
yesmin
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 340
Wysłany: 2021-04-20, 12:08   

też jestem na studiach zaocznych i to na dość wymagającym kierunku jakim jest fizjoterapia :) jeśli chodzi o uczelnie to postawiłam na polecaną przez studentów i absolwentów Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Super poziom, atrakcyjne czesne, doświadczeni wykładowcy.
 
 
Alfreda
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 61
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2021-04-27, 17:35   

Studiowanie zaoczne ma sporo zalet,przede wszystkim można spokojnie pracować i zarabiać na swoje utrzymanie.Obecnie to bardzo ważne,wiele osób nie ma wyjścia i bez pracy nie mogło by ukończyć swojego wymarzonego kierunku.Podejmują więc prace jako kelnerzy,opiekunki do dziecka co gwarantuje elastyczne godziny pracy i możliwość zdobywanie wiedzy jednocześnie.
 
 
danor
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 4
Wysłany: 2021-04-29, 09:23   

takie studia to świetna opcja
 
 
Jierdan
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 4
Wysłany: 2021-04-29, 21:28   

Ja robiłem licencjat dziennie i magisterkę zaocznie
 
 
michal221e
Mały Reklamiarz


Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 5
Wysłany: 2021-05-10, 13:30   

Każdy chodzi na takie studia jakie chcę. Sam chodzę na bardzo dobre studia.
____________________________________________
https://konsularnyserwis.wordpress.com
 
 
kitka
Mały Reklamiarz


Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 376
Wysłany: 2021-05-11, 09:11   

yesmin napisał/a:
też jestem na studiach zaocznych i to na dość wymagającym kierunku jakim jest fizjoterapia :) jeśli chodzi o uczelnie to postawiłam na polecaną przez studentów i absolwentów Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Super poziom, atrakcyjne czesne, doświadczeni wykładowcy.


ja w tym roku zdaje mature i też na pewno będę składać papiery na MUM na kierunek położnictwo :) moja kuzynka konczy tu teraz pielegniarstwo i wypowiada sie o szkole w samych superlatywach :)
 
 
venus
Mały Reklamiarz


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 813
Wysłany: 2021-05-11, 09:13   

Teraz chyba już nikt nie patrzy czy studia zaoczne, czy dzienne, zwłaszcza jak studiując w weekendy w tygodniu normalnie pracuejsz
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u