NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM. Strona Główna NAJLEPSZE FORUM REKLAMOWE - Darmowa REKLAMA twojej strony na FORUM.
FORUM REKLAMOWE - Najlepsze FORUM REKLAMOWE w sieci. Skorzystaj z darmowej REKLAMY.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 

Mocny katalog PageRank 8
Dodaj swoją stronę i zwiększ pozycję w Google.


Polecane inne fora reklamowe:
e-forumreklamowe.pl
|| Filmy z Yotutube ||

Poprzedni temat «» Następny temat
Hotel z basenem Zakopane
Autor Wiadomość
neonek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 2019-01-27, 19:43   Hotel z basenem Zakopane

Dzień dobry
Za parę tygodni rocznica ślubu moich rodziców. Chcę zrobić im miłą niespodziankę i sprezentować im weekendowy wyjazd w góry. Mam już parę pomysłów, ale nie wiem jeszcze na który hotel się zdecydować. Zależy mi głównie na wygodzie i odpoczynku. Znacie jakieś hotele w zakopanem z basenem? Dajcie znać jeśli coś polecacie.
 
 
REKLAMA


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 2019-01-31, 20:46   

 
 
neonek
Mały Reklamiarz


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 3
Wysłany: 2019-01-31, 20:46   

Cytat:
Dzień dobry
Za parę tygodni rocznica ślubu moich rodziców. Chcę zrobić im miłą niespodziankę i sprezentować im weekendowy wyjazd w góry. Mam już parę pomysłów, ale nie wiem jeszcze na który hotel się zdecydować. Zależy mi głównie na wygodzie i odpoczynku. Znacie jakieś hotele w zakopanem z basenem? Dajcie znać jeśli coś polecacie.
 
 
sibi
Mały Reklamiarz


Dołączył: 23 Paź 2014
Posty: 305
Wysłany: 2019-01-31, 23:16   

Ten sezon pewnie już zajęty, najwyżej Wielkanoc zostaje.
_________________
raczej...
 
 
natka11
Mały Reklamiarz


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 766
Wysłany: 2019-06-03, 12:29   

Nigdy nie miałam okazji być w takich hotelach, ale wydaje mi się, że są bardzo kosztowne. Nie lepiej zdecydować się na klasyczny apartament w Zakopanem w okolicy basenu? Zerknijcie na stronę http://apartamentyzakopane.pl/basen.php - widziałam tam mnóstwo propozycji, więc możliwe że któraś z nich przypadnie wam do gustu.
 
 
wiola.pik
Mały Reklamiarz


Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 16
Wysłany: 2019-06-05, 10:20   

Ja jeśli jadę do Zakopanem, to zatrzymuję się w kwaterach prywatnych
 
 
bard
Mały Reklamiarz


Dołączył: 07 Gru 2018
Posty: 311
Wysłany: 2019-09-23, 22:03   

My z kolei najlepiej czujemy się w komfortowym apartamentach, które są idealne dla mniejszych i większych rodzin. My przeważnie bierzemy dwupokojowy, ale są też większa dla 6 osobowych rodzin. Zajrzyjcie na stronę https://www.zakopaneapartamenty24.eu/ Tutaj jest sporo apartamentów do wyboru. Jeden bardzo luksusowy z sauną i jacuzzi. Lokalizację maja także świetną i ceny moim zdaniem w porządku.
 
 
Umbra
Mały Reklamiarz


Dołączył: 02 Paź 2019
Posty: 43
Wysłany: 2020-01-14, 16:00   

W Zakopanem i okolicach jest bardzo duży wybór pięknych miejsc na wypad w góry, a najłatwiej znaleźć coś na stronie tatrytop.pl. My jeździmy zwłaszcza na wiosnę, bo wtedy góry są najładniejsze jak zaczyna wszystko kwitnąć. Jeśli chcecie wynająć świetne apartamenty w Zakopanem to na tej stronie jest ich mnóstwo, można wszystko sobie bez problemu porównać i znaleźć najbardziej Wam odpowiadający. Ponadto możecie od razu sprawdzić wolne terminy i zrobić rezerwację.
 
 
Wersonik
Mały Reklamiarz


Dołączył: 29 Sty 2020
Posty: 91
Wysłany: 2020-02-19, 14:36   

Zakopane jest na prawdę piękne! Osobiście mogę polecić ci stronę https://www.apart-center.pl/ z propozycjami na przeróżne apartamenty, z tego co pamiętam moja znajoma była w apartamencie sosnowym i całkiem dobrze wspominała to miejsce. Wspaniała lokalizacja tego apartamentu w centrum Zakopanego, także polecam :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

| | Darmowe fora | Reklama
stat4u